ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei FreeBuds 3i

Słuchawki za dwie „stówki” z ANC, czyli nowe promocje od Huawei

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

OkazjoWtorki od Huawei powracają, czyli dziś pojawiły się nowe promocje na stronie producenta. Podobnie, jak w zeszłym tygodniu, teraz dostajemy aż cztery produkty w nowych cenach. Będzie można kupić słuchawki bezprzewodowe, głośni, router oraz „kijek do selfie”.  Wybór jest więc dość spory, a ile zapłacimy za urządzenia? O tym przekonacie się z naszego wpisu.

Nowe promocje od Huawei na OkazjoWtorki

Wygląda na to, że cztery sprzęty na OkazjoWtorki staną się tradycją producenta. Dziś promocje na stronie Huawei będą trwać dłużej. Normalnie te kończyły się wraz z ostatnim rzutem, czyli po 17.00. Teraz będzie więc więcej czasu na zakupy. Pierwsza oferta pojawi się na stronie o 09.00, kolejna o 13.00, następna o 17.00, a ostatnia o 21.00. Liczba przecenionych urządzeń będzie ograniczona, a dziś ma być ich po 40 sztuk każdego sprzętu. Nie wiemy, o której godzinie pojawi się konkretny sprzęt, a wszystkie promocje znajdziecie POD TYM ADRESEM. Warto więc mieć otwartą kartę przeglądarki, by na bieżąco sprawdzać, czy pojawił się interesujący nas produkt. Oto ceny sprzętów, które dziś trafiły do OkazjoWtorków.

  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3i w cenie 199 złotych.
  • Głośnik Huawei Sound za 479 złotych.
  • Router Huawei WS318n za 39 złotych.
  • Huawei Tripod Selfie Stick Pro za 49,90 złotych.

Zobacz też: Ostatnie dni promocji na nowe słuchawki od Huawei.

Ponadczasowy design wkomponuje się w każdą stylizację, a wygodne wkładki w 4 różnych rozmiarach pozwolą idealnie dopasować słuchawki do uszu. FreeBuds 3i zapewnią Ci pełny komfort i pełne brzmienie. Dwa dedykowane mikrofony, jeden skierowany na zewnątrz, drugi do wewnątrz, rejestrują częstotliwość szumów w celu ich skutecznej eliminacji. Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem.

Huawei Freebuds 3i – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy