Huawei Freebuds 4 recenzja test

Spiesz się! To ostatnie dni świetnej promocji na najciekawsze słuchawki w swojej cenie

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Nic nie trwa wiecznie. Po dwóch tygodniach od premiery powoli dobiega dzień, kiedy FreeBuds 4 będzie oferowany w swojej regularnej cenie, bez specjalnego dodatku. Macie jeszcze kilka dni, aby kupić te słuchawki w najlepszej możliwej ofercie. Jest ona o tyle interesująca, że nie są to zwykłe słuchawki, a jedne z najlepszych w swojej klasie cenowej. Szczególnie właśnie w klasie cenowej z uwzględnieniem trwającej promocji w sklepie Huawei (Klik!). Jednocześnie przypominamy o innych nowościach firmy w postaci smartwatchy Watch GT 3 i Watch GT 3 Pro.

Huawei FreeBuds 4 w świetnej promocji jeszcze przez kilka dni

FreeBuds 4 przedsprzedaż promocja

Przede wszystkim musicie wiedzieć, że za kilka dni Huawei FreeBuds 4 będą kosztować 699 złotych. Tylko teraz możecie je kupić za 599 złotych. W tej kwocie otrzymujecie dopracowane słuchawki douszne z aktywną redukcją hałasów, która nawet w takiej konstrukcji ma sens. Dobra jakość dźwięku, świetne sterowanie i rozbudowane możliwości oprogramowania to kolejne zalety, które powinniście już znać.

Niska cena to dopiero początek – w grę wchodzi także rewelacyjny dodatek

huawei band 6 recenzja test czy warto

Mimo wszystko kupując dzisiaj FreeBuds 4, możecie liczyć nie tylko na niższą cenę, ale także na dodatek za symboliczną kwotę w postaci opaski Huawei Band 6. To kolejne akcesorium tego producenta, które uważane jest za jedno z najlepszych w swojej klasie. Normalnie kosztuje 249 złotych, a w parze z FreeBuds 4 zapłacicie wyłącznie symboliczną złotówkę. Wystarczy, że w sklepie Huawei (Klik!) wybierzecie odpowiedni zestaw. Tym razem warto się spieszyć, bo sama promocja trwa do 8 lipca!

Zobacz też: HiSense wprowadza do Polski trzy nowe telewizory – jest w czym wybierać.

Jeśli chcecie przed zakupem dowiedzieć się, jak sprawdzają się oba akcesoria, to naturalnie czekają na Was nasze testy. Recenzja Huawei FreeBuds 4 i test Band 6 dostępne są na łamach naszego portalu. Jeśli już jesteście zdecydowani na zakup akcesorium, to oczywiście możecie przejść bezpośrednio do sklepu Huawei (Klik!).

Wpis powstał we współpracy z Huawei

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy