ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung składane ekrany październik

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G ponad tysiąc złotych taniej, ale można „dobić” do ponad dwóch

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G doczekał się ciekawej promocji cenowej i teraz można go kupić o aż 1300 złotych taniej. To jednak nie wszystko. Jeżeli mamy smartfona, którego chcemy sprzedać, można skorzystać teraz z opcji odkupu od Samsunga, a to pozwoli obniżyć cenę Folda nawet o dodatkowy tysiąc. Oczywiście, jeżeli spełni się wszystkie warunki promocji.

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G – promocja

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G promocja

Zacznijmy może od samej „bazowej” promocji. Teraz można kupić smartfon Samsung Galaxy Z Fold 2 5G w cenie 6599 złotych, czyli o 1300 złotych taniej, niż normalnie. Sprzęt w takiej cenie znajdziecie m.in. w Media Expert, ale także na oficjalnej stronie Samsunga. I to właśnie na tej drugiej stronie można skorzystać z drugiej promocji, która pozwoli oszczędzić na zakupie urządzenia jeszcze więcej. Samsung wystartował bowiem z kolejną edycją odkupu smartfonów. Jeżeli zdecydujemy się więc sprzedać urządzenie w ten sposób, możemy dostać kod rabatowy na zakup urządzenia na stronie producenta. I tutaj można dostać aż 1000 złotych dodatkowego rabatu na zakup Galaxy Z Fold 2 5G. To pozwoli kupić urządzenie za 5599 złotych.

Można więc powiedzieć, że smartfona kupuje się o 2300 złotych taniej. Co zrobić, by skorzystać z takiej okazji. Należy wejść na stronę akcji Samsunga, gdzie następnie wybiera się stronę partnera i dokonuje wyceny urządzenia do odkupu. Tutaj ceny są różne, a uzależnione jest to do tego, w jakim stanie jest nasz sprzęt i czy jest nowy lub zniszczony. W trakcie sprzedaży smartfona trzeba będzie wybrać, które urządzenie ze sklepu Samsunga nas interesuje. Wtedy też dostanie się specjalny kod rabatowy, który będzie można wprowadzić w koszyku. Na Samsung Galaxy Z Fold 2 5G taki kod wynosi 1000 złotych. Można także skorzystać z kodu na Samsung Galaxy Z Flip 5G, który wynosi 700 złotych.

Zobacz też: Dwuetapowa weryfikacja kont Google stanie się obowiązkowa.

Akacja odkupu obowiązuje do 18 maja tego roku, a z kodu można skorzystać do 21 maja. Pula kodów jest ograniczona i jest ich zaledwie setka, więc warto się pośpieszyć.

Źródło: Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy