Marka realme ogłosiła wczoraj ciekawą promocję – chodzi o cashback przy zakupie jej smartfona. W prosty sposób można zaoszczędzić 40 zł, wybierając telefon wspomnianej marki. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Cashback przy zakupie smartfona realme – jak skorzystać?

Cashback dotyczy smartfonów dostępnych na stronie sklep-realme.pl. Jest jednak pewien wyjątek – ogłoszona wczoraj przez realme akcja nie dotyczy telefonów, które są objęte innymi promocjami. Zwrot po zakupie smartfona zawsze wynosi 40 zł, niezależnie od tego, który dokładnie model wybierzemy.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba zarejestrować się na platformie planetplus.pl. Kolejny krok to znalezienie za pomocą wyszukiwarki aktywnej oferty promocyjnej. Po kliknięciu automatycznie trafimy na stronę producenta. Tam wybieramy model smartfona realme i dokonujemy zakupu. W zakładce Twój cashback na platformie Planet Plus pojawi się zwrot w wysokości 40 zł. Środki można w dowolnej chwili wypłacić, a korzystanie z platformy jest bezpłatne.

Czytaj także: T-Mobile rozdaje kody rabatowe dające do -50% przy zakupie urządzeń Xiaomi

Promocja jest ograniczona czasowo. Realme podpowiada, by przed skorzystaniem z niej wyczyścić pliki cookies w przeglądarce internetowej, a w trakcie zakupu nie cofać się do poprzedniej karty w przeglądarce. Najlepiej więc upatrzyć sobie urządzenie, a następnie przejść przez cały proces w nowo otwartej karcie przeglądarki – czytamy w komunikacie dotyczącym promocji.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.