T-Mobile ogłosiło kolejną odsłonę akcji Happy Fridays – tym razem zamiast pakietów minut, SMS-ów lub internetu można dostać kody rabatowe na sprzęt Xiaomi. Magentowy operator przedstawił listę produktów, przy których zakupie można skorzystać z obniżki.

Kody rabatowe na urządzenia Xiaomi od T-Mobile – szczegóły

Klienci T-Mobile mogą skorzystać z rabatu na urządzenia Xiaomi. Nie chodzi jednak o smartfony czy telewizory, a raczej o akcesoria chińskiego producenta. Zaoszczędzimy zatem do 50%, kupując czajnik elektryczny, wagę łazienkową, odkurzacz itp. Powyżej znajdziecie pełną listę produktów, przy których zakupie można skorzystać z rabatu.

Kod rabatowy można pobrać przez cały długi weekend, czyli od jutra (30 kwietnia) do poniedziałku (3 maja). Zniżka na urządzenia Xiaomi czeka w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Kod można również pobrać, wysyłając SMS-a o treści HF pod bezpłatny numer 80800. Zniżkę można wykorzystać w sklepie internetowym Mi Store oraz w stacjonarnych salonach marki Xiaomi. Czas na wykorzystanie rabatu jest do 7 maja.

Czytaj także: Microsoft bierze się ostro za konkurencję i obniża prowizję za gry dla… samego siebie

Z promocji mogą skorzystać zarówno osoby posiadające abonament w T-Mobile, jak i osoby z ofertami typu MIX lub na kartę. Magentowy operator poinformował, że każdy użytkownik może użyć kodu rabatowego tylko raz.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.