ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OkazjoWtorek od Huawei – smartwatch, słuchawki i głośnik w promocyjnej cenie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Skoro dziś wtorek, to pora na kolejne OkazjoWtorki od Huawei. Mowa o cotygodniowych promocjach od producenta, gdzie można kupić wybrane produkty w lepszych cenach. Dziś przeceniono smartwatch Huawei Watch GT 2e i słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 3. Taniej będzie można kupić także głośnik Huawei Sound X.

OkazjoWtorek od Huawei – nowe promocje

OkazjoWtorek Huawei

Każdego tygodnia Huawei na swojej stronie internetowej umieszcza kilka produktów, które można kupić taniej. Dziś jest dokładnie tak samo, a urządzenia pojawią się na stronie producenta o określonej godzinie. Nie wiemy jednak, który z nich pojawi się jako pierwszy. To niespodzianka, więc jeżeli kogoś interesuje zakup, warto sprawdzać stronę regularnie. Pierwszy produkt pojawia się tam o godzinie 09.00, następny o 13.00, a ostatni o godzinie 17.00. Promocje będą pojawiać się POD TYM ADRESEM. Poniżej znajdziecie listę urządzeń, które dziś zostały przecenione.

  • Głośnik Huawei Sound X w cenie 899 złotych (wcześniej 1299 zł)
  • Smartwatch Huawei Watch GT 2e za 449 złotych (wcześniej 499 zł)
  • Słuchawki Huawei FreeBuds 3 w cenie 199 złotych (wcześniej 599 zł)

Zobacz też: Nowy zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart.

Liczba produktów w promocji będzie ograniczona. Wszystkich urządzeń ma być dostępnych tyle samo, czyli 40. Poniżej znajdziecie opis smartwatcha, który trafił na przecenę w OkazjoWtorkach.

Wytrzymała rama z nierdzewnej stali idealnie komponuje się z kolorowymi paskami, zapewniając nie tylko stylowy wygląd, ale również pewne, wygodne mocowanie. Wyraźny ekran AMOLED 1,39″ HD uraczy Cię bogactwem kolorów, imponującą gamą tarcz i szerokimi możliwościami personalizacji. (…) Kirin A1, pierwszy mobilny procesor HUAWEI dedykowany dla urządzeń noszonych, zapewnia wysoką wydajność pracy i niewiarygodnie niskie zużycie energii. Innowacyjna 2-układowa konstrukcja z udoskonalonymi algorytmami AI automatycznie optymalizuje wykorzystanie zasobów, aby zapewnić dłuższą żywotność baterii.

Huawei Watch GT 2e – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy