W sieci pojawił się nowy zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart, czyli kolejnego dużego tytułu, który zmierza na konsole Sony. Tym razem możemy spojrzeć z bliska na nową postać, która pojawi się w produkcji Insomniac Games. Co więcej, dostaliśmy także zapowiedź gry w języku polskim.

Nowy zwiastun Ratchet & Clank: Rift Apart

Pod koniec tygodnia swoją premierę będzie miało Returnal, czyli produkcja AAA, na którą Sony mocno stawia. W sieci pojawiają się już pierwsze wrażenia z tytułu i są one bardzo pozytywne. Na dłuższe i bardziej szczegółowe trzeba poczekać jeszcze kilka dni, ale wygląda na to, że szykuje się kolejny hit. To jednak nie wszystko, co Sony ma w rękawie. W najbliższy czwartek odbędzie się kolejne State of Play, gdzie zaprezentowane zostaną nowe gry. Wśród nich pojawi się także Ratchet & Clank: Rift Apart, które swoją premierę ma mieć w połowie czerwca. Na najbliższym wydarzeniu Sony nowej grze ma być poświęcone aż 15 minut, więc możemy spodziewać się całkiem sporego materiału o tytule od Insomniac Games.

Teraz możemy spojrzeć na nowy zwiastun produkcji, który prezentuje nie tylko samą rozgrywkę, ale także nową bohaterkę. Rivet, bo o niej mowa, będzie grywalną postacią i widać, że sama zabawa może wyglądać trochę inaczej, niż do tej pory. Całość jednak prezentuje się wyjątkowo widowiskowo, ale tego mogliśmy się spodziewać. Jakiś czas temu Sony rozdawało pierwszą część produkcji, więc warto sobie ją przypomnieć przed premierą kolejnej.

Wersja z polskim dubbingiem

Zobacz też: Tryb ekstra ciemny zawita do Android 12.

W cyfrowej wersji specjalnej produkcji mają pojawić się dodatkowe skórki dla postaci, jeżeli ktoś ma ochotę na to, by bohaterowie wyglądali inaczej. Do tego dojdzie także cyfrowa wersja soundtracku czy Art Booka. W grze czekały będą nie tylko nowe postaci, ale także i lokacje. Zapowiada się wyjątkowo ciekawa produkcja.

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.