Dziś została ogłoszona wiosenna promocja w sieci Plus. Operator proponuje swoim klientom drugi smartfon za symboliczną złotówkę oraz podwojenie liczby GB internetu w abonamencie. Przyjrzyjmy się tym nowościom nieco bliżej.

Wiosenna promocja w sieci Plus – szczegóły

W Plusie są dostępne smartfony OPPO Reno4 Z 5G (1 zł na start i np. 36 rat po 47 zł za sprzęt) oraz OPPO Reno5 5G (1 zł na start i np. 36 rat po 56 zł za sprzęt). Wybierając jeden z tych modeli na raty można otrzymać OPPO A15 za złotówkę.

Na tym nie koniec korzyści. Osoby, które skorzystają z tej prmocji, mogą liczyć również na podwojenie liczby GB internetu w wybranych abonamentach. Podwojony pakiet gigabajtów dostępny jest już w najtańszym abonamencie za 30 zł/mies. – w tym przypadku zamiast 2 GB miesięcznie otrzymuje się 4 GB – wyjaśnia Plus. W abonamencie za 50 zł miesięcznie zamiast 12 GB otrzymamy 24 GB, a w abonamencie za 60 zł miesięcznie czeka na nas 50 GB zamiast 25 GB.

Czytaj także: Mi Band 6 wkrótce pojawi się w Polsce – „premiera tuż za rogiem”

Plus poinformował, że z promocji z drugim smartfonem za złotówkę mogą skorzystać również przedsiębiorcy. Na nich także czekają podwojone pakiety transferu danych. Przykładowo, w abonamencie za 36,90 zł miesięcznie zamiast 7 GB jest 14 GB. W abonamencie za 61,50 zł miesięcznie zamiast 20 GB otrzymamy natomiast 40 GB. Za 73,80 zł miesięcznie jest natomiast 70 GB zamiast 35 GB.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.