Mamy dobrą wiadomość dla osób, które czekają, aż Mi Band 6 oficjalnie pojawi się w Polsce – wkrótce nastąpi premiera urządzenia w naszym kraju. Niestety wciąż nie znamy dokładnej daty debiutu opaski na polskim rynku, ale ta zagadka również niedługo zostanie rozwiązana.

Mi Band 6 wkrótce pojawi się w Polsce

#MiSmartBand6 jest już blisko! Nie możemy doczekać się, aż nasza nowa inteligentna opaska trafi na Twoją rękę 😁Twoja pierwsza opaska Mi Band, to…? 🧐#OneStepAhead

Posted by Xiaomi Polska on Thursday, April 15, 2021

Xiaomi pokazało światu Mi Banda 6 w marcu tego roku. Urządzenie w porównaniu do opaski poprzedniej generacji ma znacznie większy ekran (nie 1,1″, a aż 1,56″) oraz dwukrotnie więcej trybów fitness. Mi Band 6 automatycznie wykrywa aktywność użytkownika, sprawdza natlenienie jego krwi oraz jakość oddychania. Standardowo urządzenie posiada też m.in. takie funkcje, jak monitorowanie tętna czy śledzenie snu. Opaska jest wodoodporna i występuje w sześciu wariantach kolorystycznych.

Kiedy Mi Band 6 pojawi się w Polsce? Dokładnej daty jeszcze nie znamy. Xiaomi Polska na swoim facebookowym profilu zdradziło jednak, że opaska wkrótce pojawi się na naszym rynku. Premiera tuż za rogiem – napisało Xiaomi na swoim oficjalnym profilu.

Niektórzy internauci chcieli poznać dokładną datę premiery urządzenia. Wskazywali także, że jeszcze niedawno polski oddział Xiaomi twierdził, że nie wie, kiedy Mi Band 6 się pojawi. My wiemy wszystko, ale czy możemy powiedzieć, to inna sprawa 😀 – odpowiedziała administracja profilu Xiaomi Polska.

Czytaj także: MIUI 12.5 trafi też na starsze generacje flagowców – Xiaomi rozszerza listę

W każdym razie pojawienie się nowej opaski w Polsce to raczej kwestia najbliższych tygodni, a może nawet dni. Wtedy też poznamy polskie ceny urządzenia (póki co wiemy, że Mi Band 6 został wyceniony na 44,99 euro).

źródło, zdjęcie główne: Xiaomi Polska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.