ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei Sound X taniej

Huawei Sound X taniej o 400 złotych, a FreeLace Pro o 300 – promocje na OkazjoWtorki

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Promocje

Huawei Sound X można dziś kupić aż o 400 złotych taniej, a to nie wszystkie z promocji, które przygotowała marka. OkazjoWtorki to okazje dla tych, którym zależy na sprzęcie producenta, a szukają okazji, by kupić go taniej. Dziś można upolować aż trzy produkty w nowych, lepszych cenach. I wszystkie z nich związane są z odtwarzaniem muzyki. Co przygotował dla swoich klientów Huawei?

Huawei Sound X taniej o 400 złotych – promocja

OkazjoWTORKI Sound X, FreeLace Pro i Huawei BT CM510

Promocje od Huawei na OkazjoWtorki od jakiegoś czasu wyglądają podobnie. Dostajemy trzy produkty, które trafiają na stronę producenta w promocyjnych cenach. Pierwszy z nich pojawia się o godzinie 09.00, kolejny o 13.00, a ostatni trafia tam o 17.00. Tym razem będzie dokładnie tak samo. I podobnie, jak w poprzednich tygodniach, teraz także nie znamy kolejności pojawiania się produktów. Warto więc obserwować stronę, gdzie pojawiają się wszystkie promocje. Znajdziecie ją POD TYM ADRESEM.

  • Głośnik Huawei Sound X w cenie 899 złotych (wcześniej 1299 zł)
  • Słuchawki Huawei FreeLace Pro w cenie 199 złotych (wcześniej 599 zł)
  • Głośnik Huawei BT CM510 w cenie 29 złotych (wcześniej 109 zł)

Zobacz też: Nowości od Huawei w Polsce – FreeBuds 4i oraz nowy MateBook D16 to nie wszystko.

Liczba produktów w promocyjnych cenach będzie ograniczona. Do sprzedaży trafi 30 sztuk głośnika Huawei Sound X, 40 sztuk FreeLace Pro (zielone lub czarne) oraz 30 głośników Huawei BT CM510. Poniżej znajdziecie opis producenta do głośnika Sound X, który po raz pierwszy trafił na przecenę w OkazjoWtorkach.

We współpracy z inżynierami z Devialet zaprojektowaliśmy system audio, który nie tylko usłyszysz, ale również poczujesz. HUAWEI Sound X wykorzystuje technologię Devialet SAM (Speaker Active Matching), która dopasowuje brzmienie do indywidualnej charakterystyki głośników, zapewniając dokładne odwzorowanie dźwięku w czasie rzeczywistym. Częstotliwość podwójnego subwoofera sięga 40 Hz, a skok membrany wynosi do 20 mm. Przygotuj się na pozytywnie wstrząsające doznania.

Huawei Sound X – opis producenta

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy