Microsoft poinformował, że obniża ceny laptopów i urządzeń 2w1 Surface. Większość promocji obowiązuje już od dzisiaj. Jeśli szukaliście odpowiedniego sprzętu np. do zdalnej pracy czy też nauki i czekaliście na dobry moment na jego zakup, to właśnie nadszedł ten moment.

Microsoft obniża ceny laptopów i urządzeń 2w1 Surface – które modele kupimy taniej?

W ramach promocji są dostępne modele Surface Laptop 3 (wszystkie konfiguracje, obniżki od 12 do 20%), Surface Pro 7 (wszystkie konfiguracje, obniżki o 15%), a także Surface Book 3 (wszystkie konfiguracje, obniżki o 15%). Wymienione urządzenia kupimy taniej od dzisiaj do 18 marca.

Microsoft proponuje również promocję na Surface Laptop Go. To urządzenie w konfiguracji i5/8/256 będzie dostępne o 10% taniej od 19 lutego do 4 marca. Od 18 do 31 marca będzie można natomiast taniej kupić ten sam model, ale w konfiguracji i5/8/128. Obniżka wyniesie 6%.

Promocje obowiązują w wybranych sklepach z elektroniką. Poniżej znajdziecie przygotowaną przez nas listę ofert, które biorą udział w promocji i już są dostępne.

Czym charakteryzują się poszczególne modele dostępne w promocji?

Surface Laptop 3 w założeniach ma być lekkim i eleganckim ultrabookiem z dotykowym ekranem i procesorem Intela (10 gen.) lub AMD. Jego istotną zaletą jest funkcja fast charging, dzięki której naładujemy urządzenie od 5 do 80% w 60 minut. Wyposażony w funkcję fast charging ładuje od 5% do 80% baterii w 60 minut. Producent podaje, że na jednym ładowaniu Surface Laptop 3 może pracować ponad 11 godzin. Ten model powinien sprawdzić się w pracy i nauce zdalnej, ponieważ posiada jasną kamerę HD ze światłem f/2.0 oraz podwójne, dalekosiężne mikrofony studyjne. Nie zabrakło również głośników Omnisonic z obsługą Dolby Audio.

Surface Pro 7 łączy w sobie zalety laptopa oraz tabletu. Przekątna jego ekranu to 12,3″. Do urządzenia można podłączyć klawiaturę Type Cover. Surface Pro 7 jest polecany szczególnie do kreatywnych zastosowań, m.in. do tworzenia grafiki czy robienia odręcznych notatek. Urządzenie jest zgodne z piórem Surface Pen i występuje w wielu konfiguracjach. Posiada przednią kamerę 5 MP dającą obraz 1080p, wbudowane dalekosiężne mikrofony studyjne i głośniki z obsługą Dolby Audio.

Surface Book 3 to urządzenie 2w1 dla osób, które potrzebują jak największej wydajności i mobilności jednocześnie. Urządzenie posiada niezależną kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX. Sprzęt został zoptymalizowany pod jak najdłuższą pracę na jednym ładowaniu. Surface Book 3 wytrzyma bez ładowarki do ponad 17 godzin użytkowania.

Czytaj także: Transakcje kryptowalutami jeszcze bardziej dostępne – Google Pay i Samsung Pay mają je obsłużyć

Surface Laptop Go jest bardzo lekki (waga od 1110 g). To urządzenie z 12,4″ dotykowym ekranem PixelSense. Zaprojektowano go do codziennych zastosowań biurowych. Laptop pracuje na jednym ładowaniu do 13 godzin. Sprzęt posiada procesor Intel Core i5 (10 gen.), a także od 4 do 8 GB RAM-u w zależności od wersji. Surface Laptop Go ma też m.in. przycisk zasilania zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych oraz moduł WiFi 6.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.