ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung zwrot

Kup urządzenie od Samsunga, a otrzymasz nawet 1000 zł zwrotu. Zobacz, jakich produktów dotyczy promocja

Autor: Michał Derej Kategoria: Promocje

Samsung to jeden z najpopularniejszych producentów smartfonów na świecie. Szczególnie upodobali go sobie nasi rodacy – według badań, urządzenia koreańskiego giganta są najpopularniejszymi smartfonami w Polsce! Nie dziwi zatem fakt, że firma stara się zdobyć u nas jeszcze więcej klientów, często za sprawą ciekawych promocji. Z jednej z nich skorzystać możecie w tym momencie – za zakup odpowiedniego urządzenia Samsunga możecie otrzymać nawet 1000 zł zwrotu!

Kup urządzenie Samsunga i otrzymaj nawet 1000 zł zwrotu. Jakie są szczegóły promocji?

Od 4 aż do 31 stycznia 2021 roku trwa promocja Samsunga, w ramach której na nasze konto trafić może nawet 1000 zł zwrotu za zakup wybranych urządzeń. Zastanówmy się jednak, czym są wspomniane „wybrane urządzenia”. W regulaminie oferty możemy dowiedzieć się, że zwrot przyznawany jest przy kupnie następujących produktów:

  • Samsung Galaxy Z Fold 2 – 1000 zł zwrotu (max 200 sztuk)
  • Samsung Galaxy Z Flip 5G – 1000 zł zwrotu
  • Samsung Galaxy Z Flip 4G – 1000 zł zwrotu (max 200 sztuk; liczone razem z modelem 5G)
  • Samsung Galaxy S20 FE 5G – 400 zł zwrotu
  • Samsung Galaxy S20 FE – 400 zł zwrotu (masz 12 tysięcy sztuk; liczone razem z modelem 5G)
  • Samsung Galaxy Tab S7 – 600 zł zwrotu
  • Samsung Galaxy Tab S7+ – 600 zł zwrotu (max 1000 sztuk; liczone razem z modelem podstawowym)

Jak możecie zobaczyć, lista urządzeń, za które możemy otrzymać zwrot jest dość obszerna, lecz dotyczy głównie produktów ze średniej lub wyższej półki. Powyższa lista nie prezentuje jednak wyłącznie kwoty, jaka trafi na konto klienta, któremu uda się skorzystać z promocji, lecz także wyznaczony przez Samsunga limit zwrotów dla danej rodziny urządzeń. Kwestia ta jest o tyle istotna, że pula urządzeń objętych promocją może się skończyć nawet przed 31 stycznia 2021 roku, choć moim zdaniem nie ma na to ogromnych szans – liczby te są dość spore.

Jak skorzystać z promocji?

Samsung zamyka zakład badawczy przez COVID-19

Aby skorzystać z promocji, należy w wyznaczonym okresie kupić jeden z produktów Samsunga z powyższej listy. Warto wiedzieć, że zakupu musicie dokonać u jednego z 26 wybranych partnerów – ich pełną listę znajdziecie na drugiej stronie regulaminu. Następnie do 3 lutego 2021 roku należy aktywować swoje urządzenie z polską kartą SIM i zalogować się do aplikacji Samsung Members. Tam, po maksymalnie 24 godzinach, pojawi się baner promocyjny, którego kliknięcie przekieruje do strony promocji. Na niej, aż do 5 lutego 2021 roku, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, załączyć dowód zakupu oraz podać numer konta bankowego, na które ma trafić zwrot.

Zobacz też: Elektronika będzie jeszcze droższa w 2021 roku.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia pieniądze powinny pojawić się na podanym koncie w ciągu maksymalnie 17 dni. Samsung podaje jednak, że na zwrot prawdopodobnie przyjdzie nam poczekać około dwóch tygodni. Pełny opis promocji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania możecie znaleźć na oficjalnej stronie firmy. Regulamin jest z kolei dostępny pod tym adresem.

Źródło: Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy