Zbliża się 2021 rok – T-Mobile zachęca, by rozpocząć go aktywnie, w czym mają pomóc smart okazje dostępne u magentowego operatora. W ramach promocji można taniej kupić smartwatche, opaski sportowe oraz telefony m.in. takich firm, jak Samsung i Xiaomi.

Smart okazje w T-Mobile – co dokładnie można kupić?

T-Mobile proponuje urządzenia zarówno nowym, jak i obecnym klientom. Sprzęt może podlegać nowej umowie lub stać się dodatkiem do tej już obowiązującej. Przygotowaliśmy rozwiązanie także dla tych, którzy poszukują oferty bez planu taryfowego – informuje operator.

Do wyboru są następujące konfiguracje produktów:

  • Smartfon + smartwatch (np. Samsung Galaxy A42 5G + Samsung Galaxy Watch3 45 mm LTE z rabatem 300 zł)
  • Smartfon + opaska (np. Xiaomi Redmi Note 9 + Mi Smart Band 5 za 1 zł w abonamencie bez limitów za 95 zł/miesięcznie przez 2 lata)
  • Smartfon (np. Samsung Galaxy A42 5G za 1 zł w abonamencie bez limitów za 105 zł/miesięcznie przez 2 lata)
  • Smartwatch (np. Apple Watch SE za 1449 zł, Oppo Watch 46 mm za 1149 zł, Huawei Watch GT2e za 649 zł – w każdym przypadku możliwe raty)

Czytaj także: Brexit nie wpłynie na ceny połączeń w Wielkiej Brytanii – zdecydował Plus

Promocji towarzyszy kampania pokazująca, jak smartwatche i sportowe opaski mogą pomóc w dbaniu o zdrowie i aktywność fizyczną.

źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.