Nowa promocja w Plusie, która jest rozszerzeniem tej świątecznej, może być dobrą okazją dla szukających smartfona. A raczej dwóch, bo teraz operator oferuje w cenie jednego sprzętu, także drugi za przysłowiową złotówkę, a raczej dwie. Warunki skorzystania z promocji są jasne, więc jeżeli ktoś właśnie szukał sprzętu dla siebie, to warto, żeby zapoznał się z tą ofertą.

Promocja w Plusie – dwa smartfony w cenie jednego

Plus promocja

Jakich sprzętów dotyczy nowa promocja w Plusie? Tutaj operator dał do wyboru możliwość kupienia Samsunga Galaxy A71, a za 2 złote można otrzymać teraz jeszcze Samsunga Galaxy A21s. Te „2 złote” to tak naprawdę po złotówce za każdy z modeli, więc brzmi to całkiem sensownie. Urządzenia można otrzymać przechodząc z innej sieci lub też biorąc nowy numer u operatora czy nawet przechodząc na abonament. Warunki wszędzie są podobne i wymagają podpisania umowy na okres 24 miesięcy. Cenę sprzętu rozłożono na 36 rat po 56 złotych, a miesięcznie abonament ma wynosić 50 złotych. Czyli łącznie miesięcznie płaci się 106 złotych. Oczywiście po zaakceptowaniu e-faktury czy zgody marketingowej.

To nie jedyna promocja, która została dodana do świątecznej puli ofert w Plusie. Teraz decydując się na wybranie smartfona Huawei P40 Pro 5G (wersja 128 GB) w abonamencie, słuchawki Huawei FreeBuds Pro dostaje się za złotówkę. Na start za sprzęt jednak zapłacimy 199,99 złotych, a miesięcznie wyniesie nas to 128 złotych. Sam abonament wynosi 50 złotych, a w jego ramach dostaje się nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y oraz 12 GB Internetu miesięcznie. Plusem tego modelu jest m.in. to, że będzie można korzystać z sieci 5G w Plusie, która to jest coraz szerzej dostępna w Polsce.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 to ogromny sukces!

Z pewnością pojawi się jeszcze kilka promocji przed Świętami Bożego Narodzenia, ale jeżeli ktoś właśnie teraz szuka dla siebie smartfona w abonamencie, to zawsze jest to jakaś możliwość.

Źródło: Plus informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.