Huawei FreeBuds 3 w wyjątkowej promocji na OkazjoWTORKI, czyli można kupić słuchawki bezprzewodowe o 400 złotych taniej. Tylko trzeba się pośpieszyć lub mieć szczęście, bo liczba urządzeń, które trafią do sprzedaży, będzie ograniczona. To już kolejny taki wtorek w sklepie Huawei, gdzie pojawiają się szybkie promocje.

Huawei FreeBuds 3 w promocji – 400 złotych taniej

Huawei FreeBuds 3 promocja

OkazjoWTORKI to cykliczne wydarzenie, które organizuje Huawei. Co tydzień przeceniany jest jeden produkt z oferty producenta i można go kupić tylko na jego stronie internetowej. Jednak jak to w przypadku takich promocji bywa, to oferta limitowana. Zarówno pod względem czasu, jak i liczby urządzeń, które pojawiają się w nowej cenie. W tym przypadku do sprzedaży w nowej cenie trafi 100 sztuk słuchawek (kolor biały). I skoro jesteśmy przy cenie, to normalnie Huawei FreeBuds 3 kosztują na stronie producenta 599 złotych. Dziś przeceniono je o 400 złotych, więc niektórym uda się kupić je w cenie 199 złotych. Sprzedaż ma rozpocząć się 1 grudnia o 9.00 rano. Warto więc wejść w poniższy link i o 9.00 zacząć odświeżać stronę, ponieważ wtedy cena zmieni się na promocyjną.

W zeszłym tygodniu do sprzedaży trafiły inne słuchawki, ale te wyprzedały się w mgnieniu oka. Jeżeli więc komuś zależy na bezprzewodowych słuchawkach z aktywną redukcją szumów z otoczenia, warto spróbować. Co oferują Huawei FreeBuds 3? Urządzenie zostało wyposażone w procesor Kirin A1, który pozwala m.in. na możliwość korzystania ze standardu Bluetooth 5.1. Parowanie ich ze smartfonem powinno przebiegać więc szybko i bezproblemowo.

Zobacz też: Huawei Sound trafił do Polski w zachęcającej cenie.

Na jednym ładowaniu Huawei FreeBuds 3 mają wytrzymać do 4 godzin odtwarzania muzyki, a samo etui ma pozwolić na dodatkowe 20 godzin. Do tego dochodzi jeszcze wspomniane ANC czy czujnik przewodzenia kostnego. Ten ma gwarantować, że nasz głos podczas rozmowy będzie odpowiednio dobrze wyłapywany.

Źródło: Huawei

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.