ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile realme taniej

T-Mobile startuje z ciekawym konkursem – do wygrania nawet 15 tysięcy PLN

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Liście na drzewach są pięknie zielone, trawa soczysta jak nigdy wcześniej w tym roku. Dni są coraz cieplejsze, a noce coraz krótsze. Wiosna rozkwitła już w pełni, a lato zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nim nadchodzą natomiast wakacje. Miejmy nadzieję, że przyniosą one wytchnienie od pandemii, a przy okazji wiele zabawy. T-Mobile także poczuło zbliżające się gorące dni. Dlatego też operator postanowił przygotować wakacyjny konkurs, w którym można wygrać nawet 15 tysięcy PLN.

Konkurs T-Mobile do wygrania 15 tysięcy PLN

Konkurs T-Mobile do wygrania 15 tysięcy PLN

Oczywiście do wakacji jeszcze trochę brakuje. Jednak to dobrze. Dzięki konkursowi szczęśliwi zwycięzcy będą się mogli do nich odpowiednio przygotować. Żeby wziąć w nim udział, wystarczy doładować konto za minimum 30 PLN poprzez stronę internetową naszego banku lub stronę operatora odpowiednio dla T-Mobile i Heyah, a także odpowiedzieć na proste pytanie o następującej treści: 

Jak Ciebie T-Mobile doładuje na lato?

Zobacz też: Rynek smartwatchy nic sobie nie robi z kryzysu – wzrost w pierwszym kwartale jest niesamowity

Tutaj jednak trzeba pilnować limitu znaków. Ten wynosi bowiem zaledwie 200 razem ze spacjami. Warto również zaznaczyć, że akcja trwa aż do 7 lipca. Mamy więc sporo czasu na udzielenie przemyślanej odpowiedzi. Zwłaszcza że nagrody są nie byle jakie. Główną jest oczywiście 15 tysięcy PLN. Jednak pozostałe również wyglądają niesamowicie. T-Mobile ma do rozdania:

  • 3 × Samsung Galaxy S20 Ultra 5G
  • 5 × Samsung Galaxy S20+
  • 10 × Apple iPhone 11 64 GB
  • 20 × Apple iPhone 7 32 GB
  • 100 × doładowanie 30 PLN do T-Mobile

Warto na koniec zaznaczyć, że w ramach konkursu jeden uczestnik może zaproponować dowolną ilość odpowiedzi. Jednak może otrzymać tylko jedną nagrodę w konkursie. I jeszcze jedno! Przed przystąpieniem do konkursu warto zapoznać się z jego regulaminem.

Źródło: T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy