ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
orange 3 GB

Darmowy internet dla klientów sieci T-Mobile i Plus. Zobacz, jak odebrać nawet 8 GB za darmo

Autor: Michał Derej Kategoria: Promocje

Z okazji 14 lutego, czyli wyjątkowego dnia, jakim są Walentynki, wielu operatorów zdecydowało się na akcje promocyjne, w ramach których użytkownicy mogą odebrać sporo gigabajtów bezpłatnego internetu. Wśród nich są giganci tacy jak m.in. T-Mobile czy Plus, u których odebrać można odpowiednio 8 GB i 6 GB darmowego transferu danych. Jak to zrobić i jakie są warunki promocji? To przedstawię wam w tym artykule.

Darmowy pakiet danych w Plus. Jak odebrać 6 GB internetu?

Plus logo

Pomimo tego, że ta oferta Plusa była już kilkakrotnie aktywna wcześniej, to została reaktywowana w tegoroczne Walentynki. Dzięki niej każdy chętny klient sieci Plus/Plush może bezpłatnie odebrać 6 GB internetu, na wykorzystanie których mamy aż 30 dni. Jak to zrobić?

  1. Na swojego smartfona pobierz aplikację Plus Online.
  2. Przejdź do zakładki „Usługi i pakiety”, a następne do „Internet”.
  3. Wybierz opcję „Pakiet Extra 6 GB” i aktywuj go. Gotowe!

Warto pamiętać, że operację tę można powtarzać co miesiąc, jednak czasem przekornie pakiet nie daje się aktywować niektórym użytkownikom. Teraz jest to jednak na pewno możliwe. Regulamin promocji możecie znaleźć w aplikacji Plus. Miłego korzystania!

Zobacz także: PlayStation 5 nie będzie już tanią konsolą. Znamy koszty komponentów.

Darmowy pakiet danych w T-Mobile. Otrzymaj 3 GB internetu i podaruj 5 GB bliskiej osobie!

tmobile logo

T-Mobile z kolei oferuje dedykowaną, walentynkową promocję. Dzięki niej każda chętna osoba może odebrać 3 GB internetu dla siebie i jednocześnie podarować 5 GB bliskiej osobie. Jak to zrobić?

  1. Na swojego smartfona pobierz aplikację Mój T-Mobile.
  2. W aplikacji zleć aktywację pakietu 3 + 5 GB i wskaż numer telefonu osoby, której chcesz podarować bezpłatny internet.
  3. Gotowe!

Pamiętajcie, że bonusowe 3 GB internetu wykorzystać należy w 7 dni od daty aktywacji. Obdarowana osoba prezent otrzyma pomiędzy 17.02.2020, a 02.03.2020. Na jego wykorzystanie również będzie miała dokładnie tydzień. Regulamin promocji możecie znaleźć na stronie T-Mobile. Miłego korzystania!

Źródło: T-Mobile, Plus

Sprawdź najnowsze wpisy