Plus ukarany grzywną przez UOKiK

Promocja na doładowania dla klientów sieci Plus. Otrzymaj aż 30% gratis!

Promocje

Plus to jeden z najpopularniejszych operatorów komórkowych w Polsce. Klienci tej sieci mają jednak aktualnie powód do radości – wczoraj rozpoczęła się nowa promocja, dzięki której mogą oni otrzymać aż 30% wartości doładowania w prezencie. Jak skorzystać z oferty i do jakiego dnia jest ona aktywna? Tego dowiecie się w dzisiejszym artykule.

Promocja w sieci Plus. Otrzymaj 30% wartości doładowania gratis

plus promocja doładowania

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nowa oferta, która przygotowana została przez sieć Plus, adresowana jest do abonentów Simplus i Na Kartę, oraz do abonentów Plus Mix i Mix. Aby skorzystać z promocji, należy posiadać aplikację Mobilny Plus Online i w zakładce „inne”  aktywować ofertę o nazwie „Extra 30% do doładowania”. Następnie w terminie 30 dni od daty aktywowania promocji konto musi zostać doładowane kwotą od 5 do 500 złotych. Po wykonaniu powyższych czynności bonus zostanie przyznany automatycznie.

Zobacz też: Do Chrome OS zawita wiele użytecznych nowości.

Warto wiedzieć, że do skorzystania z promocji wymagane jest aktywne konto. Opisywana w artykule oferta jest jednorazowa i trwa od 1 do 31 lipca 2019 roku. Dodatkowe środki mogą zostać wykorzystane na wszystkie usługi telekomunikacyjne dostępne w sieci Plus. Z pełnym regulaminem promocji możecie zapoznać się na oficjalnej stronie operatora.

Źródło: Plus


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x