Plus to jeden z najpopularniejszych operatorów komórkowych w Polsce. Klienci tej sieci mają jednak aktualnie powód do radości – wczoraj rozpoczęła się nowa promocja, dzięki której mogą oni otrzymać aż 30% wartości doładowania w prezencie. Jak skorzystać z oferty i do jakiego dnia jest ona aktywna? Tego dowiecie się w dzisiejszym artykule.

Promocja w sieci Plus. Otrzymaj 30% wartości doładowania gratis

plus promocja doładowania

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nowa oferta, która przygotowana została przez sieć Plus, adresowana jest do abonentów Simplus i Na Kartę, oraz do abonentów Plus Mix i Mix. Aby skorzystać z promocji, należy posiadać aplikację Mobilny Plus Online i w zakładce „inne”  aktywować ofertę o nazwie „Extra 30% do doładowania”. Następnie w terminie 30 dni od daty aktywowania promocji konto musi zostać doładowane kwotą od 5 do 500 złotych. Po wykonaniu powyższych czynności bonus zostanie przyznany automatycznie.

Zobacz też: Do Chrome OS zawita wiele użytecznych nowości.

Warto wiedzieć, że do skorzystania z promocji wymagane jest aktywne konto. Opisywana w artykule oferta jest jednorazowa i trwa od 1 do 31 lipca 2019 roku. Dodatkowe środki mogą zostać wykorzystane na wszystkie usługi telekomunikacyjne dostępne w sieci Plus. Z pełnym regulaminem promocji możecie zapoznać się na oficjalnej stronie operatora.

Źródło: Plus
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.