Każdy z nas uwielbia darmowe rzeczy. Najlepiej jednak jest, gdy dany gratis okazuje się przydatny. Na całe szczęście tak właśnie jest z pakietami internetu, szczególnie tymi na wakacje, które wykorzysta każda osoba, która robi sobie wolne od szkoły czy pracy. Ciekawą promocję przygotowała dla Was sieć Plush – łącznie możecie otrzymać aż 30 GB darmowego internetu!

Darmowy pakiet internetu w sieci Plush. Jak go aktywować?

Jeżeli na swoim smartfonie oglądacie filmy, wysyłacie wiadomości czy po prostu przeglądacie różne portale, to dodatkowy pakiet danych zawsze jest przydatny. W nowej promocji Plusha możecie otrzymać 30 GB darmowego internetu, który rozłożony będzie w trzech ratach – co 30 dni będziecie otrzymywali 10 GB. Pamiętajcie, że pakiety oczywiście przyznawane są automatycznie. Jak zatem skorzystać z oferty? To proste! Wystarczy, że posiadacie aktywne konto. Pakiet promocyjny aktywujecie za pomocą specjalnego kodu: *136*11*8959#. Możecie również zalogować się do aplikacji Mobilny Plus Online i tam uaktywnić promocję – finalnie otrzymacie dokładnie to samo. Z promocji niestety nie skorzystacie, jeśli korzystacie z abonamentu w sieci Plush.

Zobacz też: Jesteś klientem sieci Orange? Odbierz swój bezpłatny pakiet internetu!

Pamiętajcie, że przyznane 30 GB internetu działać będzie wyłącznie w Polsce. Promocja trwa od 10 czerwca do 10 września 2019 roku. Jeśli jesteście klientami Plusha, to nie zapomnijcie skorzystać z wakacyjnej oferty!

Źródło: Plush

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.