Orange sieć

Majówka w Orange – no limit za 2 zł!

Promocje

Orange z bardzo często wykorzystuje różne okazje w celu zaoferowania klientom swoich usług w niskich cenach. Przeważnie ma to jednak charakter promocyjny, jednak ostatni udostępniony pakiet może być naprawdę przydatny.

No limit na majówkę za 2 zł

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W ramach promocji „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich+ 2GB w prezencie na Majówkę” możecie skorzystać ze wspomnianego bonusu za jedyne 2 zł. Wystarczy wysłać SMS o treści „MAJOWKA” pod numer 80111. Pakiet jest ważny przez 5 dni od dnia następnego. Pakiet możemy aktywować tylko raz, nie ulega on także odnowieniu. Czas na aktywację mamy do 5 maja. Usługa została przewidziana dla abonentów oferty na kartę.

Zobacz też: Orange krytykuje marketing Play – „5G Ready to nie jest sieć 5G!”

Ta oferta ma sens

Nie wszystkie promocje w Orange można było w jakiś sensowny sposób wykorzystać. Z przedstawionej oferty nie skorzystają tylko abonenci, którzy już maja aktywny usługi typu no limit. Myślę, że mimo wszystko wielu abonentów będzie zadowolonych, no limit może być przydatny, szczególnie podczas Majówki.

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x