Orange sieć

10 GB za darmo od Orange z okazji Kraków Live Festival!

Promocje

Orange kontynuuje tradycję rozdawania darmowych paczek internetu przy pewnych okazjach. Tym razem z uwagi na trwający Kraków Live Festival możemy odebrać darmowy pakiet 10 GB. Warto się pospieszyć, ponieważ na aktywację mamy bardzo mało czasu.

Szczegóły darmowego pakietu 10 GB

Orange Warsaw Festival

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Aby aktywować pakiet należy wysłać SMS o treści FESTIWAL pod numer 80830. Możemy to zrobić tylko raz, promocja trwa tylko 17 i 18 sierpnia. Pakiet jest ważny przez 7 dni, jednak trzeba zaznaczyć, że nie działa w roamingu. Dużym plusem jest to, że środki z tego pakietu są wykorzystywane w pierwszej kolejności, przed megabajtami z innych pakietów i bonusów. Niewykorzystane środki przepadają, nie ma możliwości przedłużenia czasu ważności. Z pakietu mogą skorzystać wszyscy, nie tylko uczestnicy wydarzenia.

Zobacz też: LTE 450 MHz? Orange i Ericsson testują możliwości nowej technologii

Reszta atrakcji na miejscu

Operator przygotował także atrakcje dla tych, którzy pojawią się na Kraków Live Festival. W strefie Orange będziecie mogli skorzystać z darmowego WiFi oraz naładować telefon w jedynym ze 100 przygotowanych punktów.

To już trzeci festiwal w tym roku, z okazji którego operator udostępnił darmowy pakiet 10 GB. Łącznie w tym roku udostępniono za darmo 30 GB + pakiety za mecze podczas tegorocznego mundialu.

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x