Podczas targów MWC w Barcelonie myPhone zaprezentował nową serię smartfonów. Od początku było jednak wiadomo, że wprowadzenie ich do sprzedaży jeszcze trochę potrwa, dziś stało się to faktem. mPTech przygotował prezenty dla tych, którzy zamówią telefon w przedsprzedaży.

Szczegóły oferty

myPhone Prime LTE 18x9
myPhone Prime 18×9 LTE

Nie będę wypisywał tutaj specyfikacji, odsyłam was do wpisu podsumowującego premiery tej firmy podczas MWC w Barcelonie. Zacznijmy od „flagowego” telefonu, a mianowicie modelu Prime 18×9. Telefon ten dostępny jest w dwóch wersjach – 3G za 449 zł i LTE za 499 zł. Kupując telefon w przedsprzedaży możemy liczyć na 3-letnią gwarancję i power bank Devia Smart 10000 mAh. Biorąc pod uwagę parametry i design mogę polecić to urządzenie, powinno poradzić sobie z dzisiejszymi wymaganiami. Dużym plusem jest obecność Androida Oreo w wersji 8.1. Warto również dopłacić i kupić model wyposażony w modem LTE, w dzisiejszych czasach użeranie się z technologią 3G nie ma żadnego sensu.

myPhone FUN 18×9

Dla mniej wymagających przygotowano model FUN 18×9. Urządzenie miało pracować pod kontrola Androida Go, jednak w aktualnej specyfikacji nie ma na ten temat ani słowa. Prawdopodobnie z Androidem Go będą sprzedawane egzemplarze z późniejszych dostaw, zaktualizuje wpis gdy będę miał konkretne informacje. Kupując telefon teraz za 299 zł również skorzystamy z 3-letniej gwarancji oraz otrzymamy głośnik bluetooth Acme Europe.

myPhone Pocket 18×9

Akcją promocyjną objęty jest także model Pocket 18×9, mimo że pojawił się on w sprzedaży nieco wcześniej. Kupując go teraz skorzystamy z 3-letniej gwarancji oraz otrzymamy opaskę Forever SB-110w.

Kiedy? Jak?

Promocja trwa do końca czerwca lub wyczerpania puli prezentów. Na wysyłkę nie będziemy długo czekać, modele FUN 18×9 oraz Pocket 18×9 są wysyłane w ciągu jednego dnia. Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku droższego Prime 18×9 – wysyłka będzie realizowana po 12 czerwca. Warto wspomnieć, że jednocześnie startuje kampania promocyjna wsparta reklamą w telewizji.

Zobacz też: [Recenzja] myPhone Hammer Energy – dla budowlańców i melomanów

Czy warto?

Nie będę wypowiadał się na temat samych urządzeń, ponieważ nie miałem jeszcze okazji zapoznać się z nimi. Mimo wszystko oferta promocyjna jest bardzo ciekawa, osobiście nie znam przypadku, w którym producent dobrowolnie przedłużyłby okres gwarancyjny, zazwyczaj się tego unika. Jest to więc dobra oferta dla osób, które chcą nieco dłużej korzystać ze swojego smartfona. Trzeba tu o czymś wspomnieć – za 3 lata prawdopodobnie i tak nie będą już dostępne części zamienne i ewentualna naprawa będzie oznaczała wymianę na inny model.

Więcej informacji na temat promocji znajdziecie tutaj

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.