Wkrótce w Lidlu smartfon za 119 zł, i tak go nie kupicie…

Newsy

Każdy pamięta słynną bitwę o karpia w Lidlu. Nadchodząca promocja sugeruje, że sytuacja prawdopodobnie się powtórzy.

Smartfon za 119 zł

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Telefon na powyższym zrzucie ekranu to Gigaset GS160. 14 kwietnia będzie sprzedawany za jedynie 119 zł. Co prawda parametry nie imponują, urządzenie jest budżetowcem, i to w dodatku przestarzałym, jednak w tej cenie to naprawdę świetna okazja. Tak, sprzęt ten nie poradzi sobie z Facebookiem i wymagającymi grami, jednak po instalacji Facebooka Lite powinien działać w miarę poprawnie. Największym ograniczeniem jest jedynie 1 GB pamięci RAM, z drugiej strony otrzymujemy 16 GB pamięci wbudowanej i dość dużą (jak na tą półkę) baterię 2500 mAh. Telefon wspiera także LTE, co również jest ogromnym plusem.

Zobacz też: [Film] Otwarcie sklepu Xiaomi w Krakowie – szał za promocjami!

I tak go nie kupicie

Zapewne wielu zadaje sobie pytanie gdzie tu jest haczyk. Producent na pewno nie sprzedał go sieci sklepów w takiej cenie, ponieważ byłoby to kompletnie nieopłacalne. Otóż jest to prawdopodobnie jedynie akcja promocyjna Lidla. W tych marketach często zdarza się, że w dniu promocji do sprzedaży trafia jedna sztuka reklamowanego towaru (albo wogóle go nie ma), po którą przyjeżdża mnóstwo zainteresowanych. Telefonu nie kupią, ale za to zrobią zakupy. Z tego powodu do promocji podchodziłbym z dystansem, prawdopodobnie nie warto zawracać sobie głowy. W przeciwnym wypadku może dojść do sytuacji, jak na zdjęciu tytułowym.

Dziękuję Pawłowi za podrzucenie informacji


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x