Impression tag

Polecane słuchawki na prezent

Wybór redakcji Android.com.pl

Zestawienie dotyczące prezentów Komunijnych nie byłoby kompletne bez naszych propozycji słuchawek. Odkrywanie nowych brzmień w świecie muzyki jest czymś naturalnym wśród najmłodszych. Dźwięki kształtują pamięć aktywną, podzielność uwagi i twórczą wyobraźnię.

01 / 2
Anker

Anker Soundcore Life Q35

Jeśli szukamy sprawdzonej bezprzewodowej konstrukcji z ANC (funkcja redukcji hałasu otoczenia), która nie tylko „zagra”, ale również posłuży dziecku przez dłuższy czas, warto zwrócić uwagę na model Anker Soundcore Life Q35.

Niech nie zmyli nas wzornictwo i lekki design tych słuchawek, świadczący jedynie o sporej wygodzie i komforcie noszenia – jakość wykorzystanych materiałów jest bardzo dobra. Elementem szczególnie wyróżniającym się jest nieuciskający głowy pałąk ze szlifowanego aluminium, a zastosowane w innych elementach tworzywo sztuczne nie skrzypi ani nie trzeszczy.

Najważniejsza jest jednak jakość generowanego dźwięku, który w tym przypadku, nawiązując do nazwy samego modelu, faktycznie nabiera życia. Połączenie balansu i równowagi odznacza się m.in. wyraźnym i czystym wokalem, co w słuchawkach z tej półki cenowej nie jest wcale regułą. Life Q35 posiada także certyfikat Hi-Res Audio i wspiera kodek Sony LDAC.

Sprawdź ofertę
02 / 2
Anker

Anker Soundcore Liberty 3 Pro

Musimy to powiedzieć wprost. Soundcore Liberty 3 Pro to jedne z najlepszych opcji True Wireless na rynku. O sukcesie tego modelu zadecydowały trzy główne cechy wyróżniające: wygoda, jakość dźwięku i obecność funkcji redukcji hałasu otoczenia HearID ANC.

Stanowią dobry wybór, jeśli chcemy by młody muzykalny odbiorca miał możliwość odcięcia się na chwilę od reszty świata i zabawy bądź nauki z towarzyszącą muzyką.

Brzmienie oczywiście można w pełni dostosować w jednej z najlepszych aplikacji na rynku, choć już na starcie otrzymujemy zrównoważony dźwięk, do którego naprawdę ciężko się przyczepić. Soundcore Liberty 3 posiadają certyfikat Hi-Res Audio i wspierają wszystkie popularne kodeki: LDAC, SBC i AAC.

Sprawdź ofertę