Impression tag
Prezenty
Android.com.pl

Najlepsze prezenty na komunię

Wybór redakcji Android.com.pl

Payback

Kup prezent na komunię
z apką PAYBACK i zgarnij punkty

Przewiń w dół

Realme 9 5G
01 / 6

Smartfony

Nowy telefon to świetny i bardzo praktyczny prezent na Komunię. Smartfon może być nie tylko centrum rozrywki, ale również sporą pomocą w nauce. Niezaprzeczalną zaletą jest także utrzymywanie kontaktu z bliskimi oraz możliwość robienia zdjęć i filmów z rówieśnikami. Pamiętając o tym, że osoby młodsze mogą mieć nawet większe wymagania niż dorośli (ulubiona gra musi przecież płynnie działać!), wybraliśmy najciekawsze oferty, które odznaczają się dobrym stosunkiem ceny do możliwości.

Xiaomi Mi Band 6
02 / 6

Smartwatche i smartbandy

Czy pamiętacie te czasy, kiedy na Komunię dawało się zegarek? Można powiedzieć, że moda powraca, jedynie w zmienionej nieco formie. Klasyczne czasomierze zostały zastąpione przez inteligentne opaski i zegarki, które nie tylko pozwalają na kontakt z dziećmi, ale w wielu przypadkach umożliwiają sprawdzenie, gdzie się znajdują (moduł GPS / LBS). To dobra propozycja, która jest też elastyczna cenowo – najtańsze opaski nie nadszarpną budżetu, a jeśli chcemy wybrać coś o większych możliwościach, zawsze możemy zdecydować się na zakup smartwatcha.

Xiaomi Pad 5
03 / 6

Tablety

Choć tablety nie są już tak popularnymi urządzeniami, jak kiedyś, to wciąż są świetnym prezentem komunijnym dla dzieci. To przede wszystkim łatwy w przenoszeniu sprzęt do nauki, gier mobilnych i oglądania filmów. Większy ekran i najczęściej cztery głośniki są w tym aspekcie oczywistym atutem i zapewnią młodszym odbiorcom dużą frajdę z konsumpcji treści.

Huawei MateBook D15
04 / 6

Laptopy

Nowy laptop to chyba jeden z najbardziej praktycznych prezentów elektroniki użytkowej, jaki można sprawić dziecku. Takie urządzenie sprawdzi się zarówno w nauce, jak i odpowiedzialnej zabawie. Wiele zalet będzie procentowało z biegiem czasu, np. przy ewentualnym powrocie do nauczania zdalnego czy odkrywaniu nowych pasji i zainteresowań.

Anker LIFE Q35
05 / 6

Słuchawki

Zestawienie dotyczące prezentów komunijnych nie byłoby kompletne bez naszych propozycji słuchawek. Odkrywanie nowych brzmień w świecie muzyki jest czymś naturalnym wśród najmłodszych. Dźwięki kształtują pamięć aktywną, podzielność uwagi i twórczą wyobraźnię.

Anker PowerCore Mag-Go
06 / 6

Powerbanki

Powerbank to trafiony prezent dla dzieci aktywnych, które często spędzają mnóstwo czasu poza domem, z dala od tradycyjnych ładowarek. Obozy, campingi, wycieczki – kontakt z bliskimi może nie być możliwy, jeśli bateria w telefonie przestanie działać. Banki energii są zresztą prezentem uniwersalnym, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się szybkie doładowanie telefonu.