Impression tag

Polecane powerbanki na prezent

Wybór redakcji Android.com.pl

Powerbank to trafiony prezent dla dzieci aktywnych, które często spędzają mnóstwo czasu poza domem, z dala od tradycyjnych ładowarek. Obozy, campingi, wycieczki – kontakt z bliskimi może nie być możliwy, jeśli bateria w telefonie przestanie działać. Banki energii są zresztą prezentem uniwersalnym, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy przyda się szybkie doładowanie telefonu.

01 / 2
Xiaomi

Xiaomi Mi Wireless Essential

W dzisiejszym świecie uzależnienia od wszechobecnej elektroniki, powerbank zawsze będzie świetnym i niedrogim wyborem prezentu na Komunię. Sporą popularnością wśród sprawdzonych modeli cieszy się Xiaomi Mi Wireless. W odpornej na korozję obudowie o minimalistycznym wzornictwie, kryje się zestaw cech, które pokazują, że spore możliwości nie zawsze muszą iść w parze z wysoką ceną.

Już na pierwszy rzut oka naszą uwagę przyciąga duża pojemność 10000 mAh, obecność ładowania bezprzewodowego w standardzie QI oraz złącz USB-A i USB-C o maksymalnej mocy zasilania na poziomie 18 watów.

Jeśli dodamy do tego opcje ładowania kilku urządzeń jednocześnie i zasilania w trybie dwukierunkowym (jednoczesne dostarczanie energii i ładowanie powerbanku), klaruje nam się obraz naprawdę udanego modelu.

Sprawdź ofertę
02 / 2
Anker

Anker PowerCore Mag-Go

Jeśli na prezent szukasz stylowego i funkcjonalnego dodatku do iPhone’a, koniecznie sprawdź ten powerbank Ankera o pojemności 5000 mAh. PowerCore Mag-Go korzysta ze standardu MagSafe, dzięki czemu idealnie nadaje się do używania poza domem i ładowania smartfona nawet w kieszeni. Tą ostatnią cechę zapewne pokochają dzieci spędzające sporo czasu z dala od ładowarki.

Zastosowany magnes działa świetnie, ale producent zadbał o jeszcze jedną funkcję dla młodych osób, do której bardzo łatwo się przyzwyczaić. Możliwość rozłożenia zintegrowanej podpórki pozwala na jednoczesne ładowanie telefonu i np. oglądanie filmu, zarówno w pionie, jak i poziomie.

Kto raz skorzysta z tej opcji ten przekona się, jak przydatne potrafi być proste, nieskomplikowane rozwiązanie. Za bezpieczeństwo ładowanych urządzeń odpowiada technologia MultiProtect, która m.in. kontroluje temperaturę i stabilizuje prąd wyjściowy.

Sprawdź ofertę