podcast-world1

Trzydziesty podcast został zdominowany przez nowości ze stajni Sony i Samsunga. Nie zapomnieliśmy wspomnieć o Desire X oraz tablecie dla graczy od Archosa. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

Xperia Tablet S już oficjalnie – ICS i Tegra 3 w metalowej obudowie

Xperia T – nowy flagowiec Sony

Samsung Galaxy Note II – wiemy już niemal wszystko

Samsung GS3 Mini, GS2 Plus i Galaxy Premier już w drodze?

HTC prezentuje Desire X

Tablet dla graczy od Archos

30 ciężarówek wypełnionych 5-centówkami zajechało do siedziby Apple – Samsung spłaca 1.05 mld $?

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała , Krzysztof Kulpciński, prowadził Grzegorz Kaczmarek.
Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski
    Daniel Kozłowski

    "Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.