podcastandGoogle świętowało 10 miliardów pobranych aplikacji, my z kolei 10 nagrań. Jednak czas świętowania sukcesów powoli się kończy, co oczywiście nie oznacza, że w świecie Androida wieje nudą! Razem z gośćmi, których poznaliście w poprzednim odcinku rozmawialiśmy o – inaczej być nie mogło – Android Markecie i wielkiej promocji, prześledziliśmy także ostatnie nowości sprzętowe, oraz dyskutowaliśmy o aktualizacji do Androida 4.0 dla Huawei Honor.

 Subskrybuj w swoim czytniku RSS lub za pomocą iTunes

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki.

By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać  z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony.

Tym razem posłuchacie:

Wystąpiliśmy w składzie z poprzedniego nagrania: Mateusz „Grycmat” Gryc, Michał „Ruudy” Mynarski oraz goście: Dariusz „darasz89” Jórasz i Krzysztof „Pulpet” Kulpicinski.

Mamy nadzieję, że pojubileuszowy odcinek spodoba wam się i pomożecie nam osiągnąć kolejny kamień milowy;) Jak zawsze prosimy o sugestie i pomoc w doskonaleniu podcastu – komentujcie  tu, na naszych profilach społecznościowych lub piszcie na [email protected] Zapraszamy także do wzięcia udziału w nagraniach – jeśli zaś jesteście zainteresowani piszcie na [email protected] lub zgłoście się na forum.

Miłego słuchania!

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Mateusz Gryc