samsung galaxy a3 oreo

Samsung Galaxy A3 (2017) dostaje Nougata w Polsce!

1 minuta czytania
Komentarze

Nieliczni mogą pochwalić się Androidem Oreo. Wielu już odlicza dni i godziny do aktualizacji ich urządzeń do najnowszego systemu od Google. Jednak jeszcze więcej osób czeka na Nougata. Nie od dziś wiadomo, że największą zmorą Robocika jest jego fragmentacja. Dlatego każde zaktualizowane urządzenie jest warte odnotowania. Szczególnie tym razem, gdy lider mobilnego rynku zaktualizował jeden z najpopularniejszych modeli w Polsce.

Według ujawnionego na początku roku harmonogramu aktualizacji Samsunga, najnowsza generacja serii Galaxy A miała otrzymać Nougata na przełomie sierpnia i września. Światowa premiera nowego systemu dla wspomnianej rodziny miała miejsce już na początku sierpnia. Nie od dziś wiemy, że terminy często się przesuwają i jeszcze częściej dotyczy to Polaków. Jednak niecierpliwi użytkownicy Galaxy A3 (2017) mogą już zaktualizować swoje smartfony.

Najnowszy system dostępny jest dla modeli bez brandingu. Oznacza to, że jeśli kupiliście telefon u operatora, to powyższa aktualizacja może pojawić się innym, bliżej nieokreślonym terminie. Jednak nieoficjalnie już możecie korzystać z Androida Nougat na Samsungu Galaxy A3 (2017). Wystarczy, że zajrzycie na nasze forum.

Błażej, dzięki za informacje!

Motyw