samsung galaxy a3 oreo

Samsung Galaxy A3 (2017) dostaje Nougata w Polsce!

Newsy

Nieliczni mogą pochwalić się Androidem Oreo. Wielu już odlicza dni i godziny do aktualizacji ich urządzeń do najnowszego systemu od Google. Jednak jeszcze więcej osób czeka na Nougata. Nie od dziś wiadomo, że największą zmorą Robocika jest jego fragmentacja. Dlatego każde zaktualizowane urządzenie jest warte odnotowania. Szczególnie tym razem, gdy lider mobilnego rynku zaktualizował jeden z najpopularniejszych modeli w Polsce.

Według ujawnionego na początku roku harmonogramu aktualizacji Samsunga, najnowsza generacja serii Galaxy A miała otrzymać Nougata na przełomie sierpnia i września. Światowa premiera nowego systemu dla wspomnianej rodziny miała miejsce już na początku sierpnia. Nie od dziś wiemy, że terminy często się przesuwają i jeszcze częściej dotyczy to Polaków. Jednak niecierpliwi użytkownicy Galaxy A3 (2017) mogą już zaktualizować swoje smartfony.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Najnowszy system dostępny jest dla modeli bez brandingu. Oznacza to, że jeśli kupiliście telefon u operatora, to powyższa aktualizacja może pojawić się innym, bliżej nieokreślonym terminie. Jednak nieoficjalnie już możecie korzystać z Androida Nougat na Samsungu Galaxy A3 (2017). Wystarczy, że zajrzycie na nasze forum.

 

Błażej, dzięki za informacje!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x