Samsung nie popisuje się w kwestii aktualizacji swoich smartfonów do Androida Nougat. Szczególnie Polacy nie mogą być szczęśliwi, gdyż żaden smartfon lidera mobilnego rynku nie został w naszym kraju zaktualizowany. Jednak już niedługo wiele modeli może otrzymać nowe oprogramowanie, co zostało ujawnione przez tureckiego operatora, a dokładniej jednego z użytkowników forum XDA-Developers.

Oczywiście to nie pierwszy raz, gdy poznajemy terminy aktualizacji poprzez powyższe źródło. Równo tydzień temu przedstawiłem Wam przewidywane tygodnie wydania Nougata dla kilku smartfonow Samsunga. Okazuje się, że cały proces się przeciąga, co zresztą nikogo nie powinno już dziwić. Bez zbędnego przedłużania, przyjrzyjcie się, kiedy Wasz koreański smartfon zostanie zaktualizowany:

Powyższe terminy również mogą jeszcze się zmienić, ale widać jak dużo urządzeń może dostać Androida Nougat. Użytkownicy Galaxy S6 oraz S6 Edge być może już za tydzień pochwalą się nowym oprogramowaniem. Może to też być wcześniej, gdyż według niektórych źródeł we Francji aktualizacja dla tych modeli pojawi się już jutro. Mimo wszystko zwróćcie uwagę na terminy, kiedy to rodzina Galaxy J dostanie nowy system – tak, już poznamy Androida O.

Jak zawsze pamiętajcie, że nie są to dane dla naszego regionu, więc siłą rzeczy można spodziewać się opóźnień patrząc na tempo wydawania Nougata dla zeszłorocznego flagowego smartfonu firmy.


Aktualizacja

Okazuje się, że już powyższe terminy mogą się opóźnić ze względu na problemy z IMEI.

 

źródło: XDA-Developers – Błażej, dzięki za podpowiedź!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.