[Aktualizacja] Terminarz wydania Androida Nougat dla wielu smartfonów Samsunga

Newsy

Samsung nie popisuje się w kwestii aktualizacji swoich smartfonów do Androida Nougat. Szczególnie Polacy nie mogą być szczęśliwi, gdyż żaden smartfon lidera mobilnego rynku nie został w naszym kraju zaktualizowany. Jednak już niedługo wiele modeli może otrzymać nowe oprogramowanie, co zostało ujawnione przez tureckiego operatora, a dokładniej jednego z użytkowników forum XDA-Developers.

Oczywiście to nie pierwszy raz, gdy poznajemy terminy aktualizacji poprzez powyższe źródło. Równo tydzień temu przedstawiłem Wam przewidywane tygodnie wydania Nougata dla kilku smartfonow Samsunga. Okazuje się, że cały proces się przeciąga, co zresztą nikogo nie powinno już dziwić. Bez zbędnego przedłużania, przyjrzyjcie się, kiedy Wasz koreański smartfon zostanie zaktualizowany:

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Powyższe terminy również mogą jeszcze się zmienić, ale widać jak dużo urządzeń może dostać Androida Nougat. Użytkownicy Galaxy S6 oraz S6 Edge być może już za tydzień pochwalą się nowym oprogramowaniem. Może to też być wcześniej, gdyż według niektórych źródeł we Francji aktualizacja dla tych modeli pojawi się już jutro. Mimo wszystko zwróćcie uwagę na terminy, kiedy to rodzina Galaxy J dostanie nowy system – tak, już poznamy Androida O.

Jak zawsze pamiętajcie, że nie są to dane dla naszego regionu, więc siłą rzeczy można spodziewać się opóźnień patrząc na tempo wydawania Nougata dla zeszłorocznego flagowego smartfonu firmy.


Aktualizacja

Okazuje się, że już powyższe terminy mogą się opóźnić ze względu na problemy z IMEI.

 

źródło: XDA-Developers – Błażej, dzięki za podpowiedź!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x