Huawei Mate 10 Pro będzie drogi – pierwsze ceny w europejskich sklepach

1 minuta czytania
Komentarze

Huawei Mate 10 Pro zapowiada się na najdroższego smartfona w portfolio producenta i jednego z najdroższych na rynku. W Internecie można znaleźć mnóstwo plotek mówiących o przypuszczalnych cenach. Najnowsze z nich nie są optymistyczne.

Popularny leakster, Roland Quandt na swoim twitterowym profilu zamieścił post, w którym informuje o pierwszych cenach Huawei Mate 10 Pro w europejskich sklepach. Kształtują się one na poziomie 930-940 euro. Oficjalne ceny poznamy dopiero po 16 października, lecz już teraz coraz więcej przecieków potwierdza wysokie kwoty.

Kilka dni temu również Adam informował Was o cenach za najmocniejszy model z rodziny Mate 10. Wymienione przez niego stawki są dokładniejsze. Bez odpowiedzi pozostaje zatem pytanie czy 930 euro to cena za najbogatszą czy może raczej najuboższą wersję smartfonu? Otrzymując za te pieniądze najlepszą opcję Huawei Mate 10 Pro, możemy uznać, że jest to konkurencja dla Samsunga Galaxy Note8. Jeśli jednak Chińczycy zdecydują się na tyle wycenić najsłabszy wariant to niestety mogą się przeliczyć z sukcesem sprzedażowym.

źródło: Twitter

Motyw