Huawei Mate 10 Pro zapowiada się na najdroższego smartfona w portfolio producenta i jednego z najdroższych na rynku. W Internecie można znaleźć mnóstwo plotek mówiących o przypuszczalnych cenach. Najnowsze z nich nie są optymistyczne.

Popularny leakster, Roland Quandt na swoim twitterowym profilu zamieścił post, w którym informuje o pierwszych cenach Huawei Mate 10 Pro w europejskich sklepach. Kształtują się one na poziomie 930-940 euro. Oficjalne ceny poznamy dopiero po 16 października, lecz już teraz coraz więcej przecieków potwierdza wysokie kwoty.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Kilka dni temu również Adam informował Was o cenach za najmocniejszy model z rodziny Mate 10. Wymienione przez niego stawki są dokładniejsze. Bez odpowiedzi pozostaje zatem pytanie czy 930 euro to cena za najbogatszą czy może raczej najuboższą wersję smartfonu? Otrzymując za te pieniądze najlepszą opcję Huawei Mate 10 Pro, możemy uznać, że jest to konkurencja dla Samsunga Galaxy Note8. Jeśli jednak Chińczycy zdecydują się na tyle wycenić najsłabszy wariant to niestety mogą się przeliczyć z sukcesem sprzedażowym.

źródło: Twitter
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.