Proces tworzenia tapety dla LG V30 robi naprawdę piorunujące wrażenie

Łukasz Pająk Newsy 2017-08-20

Pierwszy dzień września nie jest dla nas pierwszym dniem szkoły. Dla nas oznacza otwarcie targów IFA w Berlinie, czyli ostatniego tego typu wydarzenia w roku, które skupi wokół siebie największych producentów urządzeń mobilnych i tym samym da nam okazję, żeby poznać ich najważniejsze nowości. Jedną z nich będzie LG V30, który właśnie wtedy oficjalnie zostanie przedstawiony światu. Już dzisiaj wiemy naprawdę wiele na temat tego smartfona – od specyfikacji, przez design, a nawet cenę. Wszelkie szczegóły znajdziecie we wpisach znajdujących się pod następującym linkiem: Klik!

Jednak Koreańczycy wciąż starają się nas zachęcić do poznania najdrobniejszych szczegółów na temat nadchodzącego smartfona. Dowiedzieliśmy się już, że aparat w tym urządzeniu powinien robić niesamowite zdjęcia, podobnie jak rewolucyjny dla rodziny i samej firmy wyświetlacz. Na nim prezentowana będzie tapeta, która nie została przygotowana wyłącznie komputerowo. Okazuje się, że proces jej przygotowania to nie jest tylko pomysł i zlecenie grafikowi stworzenia odpowiednich linii oraz kolorów. To prawdziwe zdjęcie, które wymagało dużego wkładu pracy, czego dowodem jest następujący film:

Wygląda to naprawdę imponująco i pokazuje przywiązanie firmy do szczegółów, co już zostało udowodnione w przypadku G6. Ten smartfon, mimo swoich wad, wyraźnie zyskał w kwestii obudowy. V30 niewątpliwie będzie kontynuował nowy zamysł LG.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x