Proces tworzenia tapety dla LG V30 robi naprawdę piorunujące wrażenie

mm Łukasz Pająk Newsy 2017-08-20

Pierwszy dzień września nie jest dla nas pierwszym dniem szkoły. Dla nas oznacza otwarcie targów IFA w Berlinie, czyli ostatniego tego typu wydarzenia w roku, które skupi wokół siebie największych producentów urządzeń mobilnych i tym samym da nam okazję, żeby poznać ich najważniejsze nowości. Jedną z nich będzie LG V30, który właśnie wtedy oficjalnie zostanie przedstawiony światu. Już dzisiaj wiemy naprawdę wiele na temat tego smartfona – od specyfikacji, przez design, a nawet cenę. Wszelkie szczegóły znajdziecie we wpisach znajdujących się pod następującym linkiem: Klik!

Jednak Koreańczycy wciąż starają się nas zachęcić do poznania najdrobniejszych szczegółów na temat nadchodzącego smartfona. Dowiedzieliśmy się już, że aparat w tym urządzeniu powinien robić niesamowite zdjęcia, podobnie jak rewolucyjny dla rodziny i samej firmy wyświetlacz. Na nim prezentowana będzie tapeta, która nie została przygotowana wyłącznie komputerowo. Okazuje się, że proces jej przygotowania to nie jest tylko pomysł i zlecenie grafikowi stworzenia odpowiednich linii oraz kolorów. To prawdziwe zdjęcie, które wymagało dużego wkładu pracy, czego dowodem jest następujący film:

Wygląda to naprawdę imponująco i pokazuje przywiązanie firmy do szczegółów, co już zostało udowodnione w przypadku G6. Ten smartfon, mimo swoich wad, wyraźnie zyskał w kwestii obudowy. V30 niewątpliwie będzie kontynuował nowy zamysł LG. • Kris

  Ehh…żeby Koreańczycy przykładali się tak do tworzenia swoich telefonów jak do ich tapet, szczególnie do softwareu i elektroniki, żeby tak ich telefony ze świetnymi tapetami, nie łapały bootloopów i nie padały w nich płyty główne, to kto wie? pewnie bym był pewien podziwu:)

 • Zieeew. Dla Microsoftu wallpaper win10 robił tak analogowo Gmunk- parę latek temu.

 • A dla mnie bajka. Miałem telefon LG jeszcze rok temu. Gdyby aplikacje z każdym miesiącem nie były coraz bardziej wymagające – nie potrzebowałbym nic innego jak mój poczciwy D605. LG to obok motoroli najbardziej przeze mnie ceniona marka smartfonów.

 • mortiiss

  Hmm, dzieciaki zaczynają w tym roku szkołę 4 września, przynajmniej u mnie ;P

  • dodo

   Ciekawe ciekawe ,co masz jeszcze za ciekawe rzeczy z Twojego życia?

  • Łukasz Pająk

   Rzeczywiście, ale przyjęło się, że początek września to początek szkoły 🙂

 • Sławek Herok

  To jest taka ściema, że szok. Ot po prostu film promocyjny zrobili. Jakby każdą tapetę mieli tak tworzyć to ten telefon byłby w cenie daczy letniskowej pod Moskwą

  • tom15225

   Nikt nigdzie nie napisał, że zrobili tak każdą tapetę, zrobili jedną. Czytaj ze zrozumieniem. To nie jest ściema, tak zrobili tą właśnie jedną i tak , zrobili ją po to aby mieć materiał promocyjny. Rozumiesz już ?

  • wojtek0018

   Nie wierzę, że tacy ludzie jak Ty mają takie samo prawo do głosowania jak reszta.

 • Filodendron

  Sztuka dla sztuki. Ot, po prostu pomysł na kolejny materiał promocyjny, a nie rzeczywista potrzeba czy dbałość o szczegóły. W podobny sposób mogliby pokazać proces projektowania przycisków, np. we współpracy z inżynierami z NASA. 😉

 • Mike

  Czy nikt im nie powiedział o photoshopie?