Jeśli dużo surfujecie po Sieci, a Internet zabieracie ze sobą wszędzie i nie wyobrażacie sobie bez niego życia, Mobile Vikings startuje z całkiem interesującą ofertą. Atrakcyjna cena, dogodne warunki oraz miesięczny okres rozliczeniowy mogą skusić niejednego nocnego marka. A to wszystko już od 15 złotych!

Mobile Vikings wystartował z nową ofertą Internetu – Viking Net. Dostępny jest on w standardzie LTE ULTRA i działa na nadajnikach sieci Play. Klienci mogą wybrać idealny dla siebie plan taryfowy z trzech możliwych.

Za 15 złotych otrzymuje się 15 GB, za 35 złotych paczka danych zwiększa się do 40 GB, natomiast płacąc 45 złotych dostajemy aż 80 GB! Ważność oferty ważna jest 31 dni. Bez żadnej umowy i zobowiązań. Czysty prepaid.

Viking Najt, czyli nocna oferta

Vikingowie pomyśleli również o tych, którym nawet 80 GB może być mało. Dla nich powstała opcja Viking Najt. Za jedyne 10 złotych miesięcznie w godzinach 23:45-8:45 internet zostaje pozbawiony lejka. Oznacza to, że jeśli przekroczymy naszą paczkę przyznanych gigabajtów to przez osiem godzin w porze nocnej możemy surfować bez żadnych ograniczeń i z pełną prędkością.

Warto pamiętać, że niewykorzystane GB przechodzą na następny miesiąc. Więcej informacji na stronie Mobile Vikings.

źródło: Mobile Vikings

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.