Xiaomi Redmi Note 4 spłonął w kieszeni właściciela, który chce walczyć w sądzie

Newsy

Niewątpliwie to Samsung Galaxy Note7 zasłynął jako pierwszy smartfon z dużym prawdopodobieństwem samozapłonu. Firma niejako została zmuszona do wycofania tego modelu z rynku. Podobną historią – na szczęście – nie może pochwalić się żadne inne urządzenie i tym samym żaden inny producent. Mimo wszystko wciąż słyszymy o przeróżnych przypadkach, gdy dany smartfon staje w płomieniach. Nie inaczej jest i tym razem. W roli głównej ponownie Xiaomi Redmi Note 4.

Ponownie, gdyż stosunkowo niedawno pewien egzemplarz tego urządzenia spłonął w sklepie. Jednak wtedy szybko sytuacja się wyjaśniła i winą obarczono zastosowanie nieautoryzowanego zasilacza. Tym razem do samozapłonu doszło w najgorszym możliwym momencie, czyli w chwili, gdy smartfon był schowany w kieszeni użytkownika. Jak łatwo można się domyślić, ogień dokonał wielu obrażeń nogi związanych z wysoką temperaturą. Ponownie akcja miała miejsce w Indiach i – póki co – nie wiemy z jakich akcesoriów właściciel korzystał. Wiemy z kolei, że urządzenie zostało kupione 20 dni przed feralnym wydarzeniem.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Film pokazujący płonące urządzenie znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Według zapowiedzi, sprawa ma trafić do sądu. Xiaomi nie wydało jeszcze komentarza w związku z kolejnym samozapłonem ich smartfona. Jednak patrząc na indyjskie warunki, firma powinna pomyśleć o dodatkowych zabezpieczeniach związanych z użytkowaniem nieautoryzowanych akcesoriów.

 

źródło: Sakshi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x