Chcecie zgarnąć bon o wartości 20 złotych na zakupy? Nic prostszego

Kamil Lewicki Newsy 2017-07-15

Android Pay w Polsce się rozwija. Widać to na każdym kroku, coraz więcej klientów płaci korzystając ze smartfonu. Jest szybko, prosto i bezpiecznie. Dlatego takie promocje są mile widziane. Żabka pragnie zachęcić użytkowników Androida do skorzystania z tej metody płatności również w ich sieci sklepów.

Zasady są proste, lecz podstawowy warunek spełnić mogą tylko ci, którzy nie korzystali do tej pory z Android Pay. Promocja skierowana jest zatem tylko dla nowych użytkowników. Jeśli więc jesteście jednym z nich bądź też znacie kogoś, kto jeszcze nie przekonał się do Android Pay zobaczcie, co wystarczy zrobić.

Krokiem numer jeden jest oczywiście pobranie aplikacji ze Sklepu Play – KLIK. Następnie musimy dodać kartę płatniczą swojego banku. Android Pay wspiera zarówno Visa, jak i MasterCard. Wśród banków znajdziemy Alior Bank i T-Mobile Usługi Bankowe, BZ WBK, mBank, Nest Bank, Orange Finanse, Eurobank. Kiedy już to zrobimy, wystarczy wpisać kod rabatowy: ANDROID20. Voila!

Kupon już jest na naszym koncie. 20 złotych można wykorzystać na zakupy w Żabce oraz Freshmarkecie. Należy jednak pamiętać o tym, by środki zostały wykorzystane w całości podczas jednej płatności, gdyż reszta nie jest zwracana.

Promocja trwa od 12.07.2017 do 05.09.2017. Mamy zatem dwa miesiące na skorzystanie z oferty. Kupon można z kolei wykorzystać do 05.10.2017. Warto się jednak pospieszyć, gdyż bonów przewidziano tylko 25 tysięcy.

źródło: Żabka • Mateusz Dabrosz

  U mnie po zainstalowaniu AP nie było opcji wpisz kod promocyjny. Pokazał się dopiero po kilku minutach.

 • gorbi13 .

  Za hajs żabki baluj….

 • sejfit

  Ta szkoda że to tylko dla tych co nie używaja….

  • Michał Derej

   To jest własnie beznadziejne, bo powinni nagradzać użytkowników, którzy płacą tym systemem, a nie karać… Ja przez to się nie załapałem na żadną promocję tego typu, bo korzystam od dawna i mnie wszystkie omijają.

   • Jonny

    W jaki sposób zostałeś ukarany? To ma być zachęta do korzystania z AP gdyby każdy użytkownik mógł z to wykorzystać sklep za dużo by stracił to logiczne lecz to nie zmienia faktu że to nie kara dla dotychczasowych użytkowników AP.x