Chcecie zgarnąć bon o wartości 20 złotych na zakupy? Nic prostszego

Newsy

Android Pay w Polsce się rozwija. Widać to na każdym kroku, coraz więcej klientów płaci korzystając ze smartfonu. Jest szybko, prosto i bezpiecznie. Dlatego takie promocje są mile widziane. Żabka pragnie zachęcić użytkowników Androida do skorzystania z tej metody płatności również w ich sieci sklepów.

Zasady są proste, lecz podstawowy warunek spełnić mogą tylko ci, którzy nie korzystali do tej pory z Android Pay. Promocja skierowana jest zatem tylko dla nowych użytkowników. Jeśli więc jesteście jednym z nich bądź też znacie kogoś, kto jeszcze nie przekonał się do Android Pay zobaczcie, co wystarczy zrobić.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Krokiem numer jeden jest oczywiście pobranie aplikacji ze Sklepu Play – KLIK. Następnie musimy dodać kartę płatniczą swojego banku. Android Pay wspiera zarówno Visa, jak i MasterCard. Wśród banków znajdziemy Alior Bank i T-Mobile Usługi Bankowe, BZ WBK, mBank, Nest Bank, Orange Finanse, Eurobank. Kiedy już to zrobimy, wystarczy wpisać kod rabatowy: ANDROID20. Voila!

Kupon już jest na naszym koncie. 20 złotych można wykorzystać na zakupy w Żabce oraz Freshmarkecie. Należy jednak pamiętać o tym, by środki zostały wykorzystane w całości podczas jednej płatności, gdyż reszta nie jest zwracana.

Promocja trwa od 12.07.2017 do 05.09.2017. Mamy zatem dwa miesiące na skorzystanie z oferty. Kupon można z kolei wykorzystać do 05.10.2017. Warto się jednak pospieszyć, gdyż bonów przewidziano tylko 25 tysięcy.

źródło: Żabka


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x