samsung galaxy s8

Galaxy S9 pod nazwą kodową Star – pierwsze przecieki na temat przyszłego flagowca

1 minuta czytania
Komentarze

Ledwo co rozpoczęła się sprzedaż Galaxy S8, a już pojawiają się plotki na temat kolejnej generacji. Prawdopodobnie kolejnego modelu możemy spodziewać się szybciej, niż mogło się nam to wydawać.

Star i Star 2

Galaxy S9 został tymczasowo ochrzczony jako „Star”, a jego powiększona wersja jako „Star 2”. Fakt istnienia nazw kodowych oznacza, że za murami Samsunga został już otwarty nowy projekt. To z kolei daje do zrozumienia, że koreański producent już pracuje nad takim telefonem.

A co w środku?

Pewne jest wykorzystanie tej samej technologii wyświetlaczy, co w Galaxy S8. Wewnątrz zostaną użyte procesory od Qualcomma i autorskie układy Samsunga wykonane w procesie technologicznym 7 nm. Koreański producent zamierza podkręcić tempo produkcji własnych układów, dzięki czemu pierwsze egzemplarze Galaxy S9 mogą być gotowe jeszcze w tym roku! Możemy przypuszczać, że producent chce przyspieszyć premierę i wyprzedzić pod tym względem konkurencję. Według wcześniejszych informacji, nowy Galaxy S9 może wykorzystywać technologię dźwięku od przejętego Harmana.

Źródło: PhoneArena

Motyw