samsung-galaxy-s7-89324727524

 
Samsung to gigant, który może pozwolić sobie na zakup wielu innych firm. Kilka dni temu Koreańczycy stali się właścicielami Harmana za „jedyne” $8 miliardów! Celem przejęcia spółki przez Samsunga była chęć skupienia się na technologii związanej z autami. Wielu obserwatorów zastanawiało się, czy gigant wykorzysta potencjał audio Harmana w smartfonach. Odpowiedź na tą wątpliwość pojawiła się w najnowszym raporcie TheInvestor.
 
Szef działu automobilnego Park Jong-hwan zasugerował, że smartfony linii Galaxy S być może wykorzystają rozwiązania audio firmy Harman w 2018 roku. Takie stwierdzenie padło na konferencji zorganizowanej przez spółkę 21 listopada. „Proces przejęcia firmy potrwa trochę czasu, włączając w to głosowanie akcjonariuszy. Po tym zdarzeniu postaramy się połączyć nasze części biznesu. Jeśli mamy zaadoptować technologię audio Harmana w serii Galaxy S, to pierwszy model ją zawierający pojawi się w 2018 roku” – powiedział Park Jong-hwan.
 
Samsung potwierdził także, że nie ma w planach produkcji własnych samochodów, a chce się skupić na technologii i współpracy z producentami aut. Ponadto spółka Harman ma pozostać „niepodległa”.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.