Samsung Galaxy S9 z doskonałą technologią audio od Harmana w 2018 roku?

Newsy

samsung-galaxy-s7-89324727524

 
Samsung to gigant, który może pozwolić sobie na zakup wielu innych firm. Kilka dni temu Koreańczycy stali się właścicielami Harmana za „jedyne” $8 miliardów! Celem przejęcia spółki przez Samsunga była chęć skupienia się na technologii związanej z autami. Wielu obserwatorów zastanawiało się, czy gigant wykorzysta potencjał audio Harmana w smartfonach. Odpowiedź na tą wątpliwość pojawiła się w najnowszym raporcie TheInvestor.
 
Szef działu automobilnego Park Jong-hwan zasugerował, że smartfony linii Galaxy S być może wykorzystają rozwiązania audio firmy Harman w 2018 roku. Takie stwierdzenie padło na konferencji zorganizowanej przez spółkę 21 listopada. „Proces przejęcia firmy potrwa trochę czasu, włączając w to głosowanie akcjonariuszy. Po tym zdarzeniu postaramy się połączyć nasze części biznesu. Jeśli mamy zaadoptować technologię audio Harmana w serii Galaxy S, to pierwszy model ją zawierający pojawi się w 2018 roku” – powiedział Park Jong-hwan.
 
Samsung potwierdził także, że nie ma w planach produkcji własnych samochodów, a chce się skupić na technologii i współpracy z producentami aut. Ponadto spółka Harman ma pozostać „niepodległa”.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x