Zdjęcia prototypu Nokii 9 w Sieci – prostota, ale z podwójnym aparatem

Newsy

Nokia 3, 5 i 6 powoli wita konsumentów w nowych sklepach na całym świecie. Również 3310 w najnowszej odsłonie cieszy się dużą popularnością. Jednak my ewidentnie czekamy na pokaz możliwości Finów w postaci HMD Global, czyli flagowy model mający być oznaczony numerem 9. Specyfikacja po Sieci krąży od bardzo dawna, a co z designem?

Teoretycznie ten na zdjęciach możemy podziwiać najpóźniej, gdyż wielu producentów testując specyfikację nadchodzącego modelu skupia się przede wszystkim na technicznych aspektach. Tym sposobem Galaxy Note8 pojawia się w Internecie jako prototyp w czarnym prostokącie. Nokia poszła inną drogą, czyli zamknęła design w zewnętrznej budowie chroniącej design przed wścibskimi aparatami. Mimo wszystko udało się kilka aspektów ujawnić:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Podwójny aparat, który w różnych specyfikacjach często się przewijał będzie pozwalał na robienie zdjęć w odcieniach szarości. Specyfikacja zawiera 5,3-calowy wyświetlacz QuadHD, Snapdragona 835 z 4 GB RAM i 64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika. Dzisiejszy standard dla flagowego smartfonu. Jednak „dodatkowo” znajdziemy gniazdo słuchawkowego.

Kiedy ujrzymy Nokię 9 oficjalnie? Pierwsza okazja to targi IFA w Berlinie we wrześniu. HMD Global jeszcze nie zdecydowało się na zorganizowanie osobnego wydarzenia, ale być może flagowy model zostanie w tym względzie wyróżniony i wcześniej ten smartfon ujrzy światło dzienne?

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x