Galaxy S8 już jest hitem sprzedażowym – najnowsze dane

mm Adam Lulek Newsy 2017-05-16

Po oficjalnym ujawnieniu Galaxy S8, władze Samsunga z pewnością nerwowo oczekiwały na moment wprowadzenia smartfonu na rynek. Po katastrofie związanej z Notem 7, zarządzający firmą martwili się jak klienci przyjmą najnowszy produkt Koreańczyków. Okazało się, że wszelkie obawy były niesłuszne, bowiem jakiś czas temu Samsung potwierdził rekordową przedsprzedaż Galaxy S8. Według tamtych danych zamówienia w pre-orderze na nowe flagowce były o 30% większe w stosunku do es siódemki.
 
Teraz przyszedł czas na kolejne informacje dotyczące sprzedaży najnowszego dzieła Samsunga. Jeden z oficjalnych przedstawicieli firmy powiedział portalowi The Investor, że Galaxy S8 trafił już do ponad 5 milionów klientów i to w niecały miesiąc. Dane te dotyczą sprzedaży zarówno modelu S8 jak i S8+.
 
Warto dodać, że flagowiec nie jest jeszcze dostępny we wszystkich ważniejszych krajach. Pod koniec tego miesiąca urządzenie ma trafić na 120 rynków, w tym do Chin. Taki ruch z pewnością spowoduje dalszy wzrost sprzedaży es ósemek. Być może faktycznie do końca roku do klientów trafi 50-60 mln egzemplarzy Galaxy S8, jak prognozują analitycy KGI.
 
źródło: phonearena • Ironpiter

  Note 8 i iphone 8 nie pobija rekordu S8. Do note ludzie się zrazili przez baterie a iphone…. To tylko iphone. To było oczywiste że będzie rekord samsunga inaczej być nie mogło. Dawno o tym pisałem że tak będzie.

 • Linkyop

  Co w tym dziwnego?

  Smartfon 2017.

  OnePlus 5 pobiję go tylko w cyferkach. ^^

  Jedynie potwierdzam, że HTC U11 ma jednak ciut lepszy aparat. Ale ten z S8 też jest bardzo dobry.

  • Tomk

   Nie za szybko na smartfon 2017, jesień to note 8, iPhone 8, LG v30….

  • Filodendron

   OnePlus 5 pobiję go

   Ty go pobijesz? Może naucz się w końcu „końcówków i odmianów”, co? Wstyd… To jest wiedza z pierwszych klas szkoły podstawowej!