Galaxy S8 już jest hitem sprzedażowym – najnowsze dane

Newsy

Po oficjalnym ujawnieniu Galaxy S8, władze Samsunga z pewnością nerwowo oczekiwały na moment wprowadzenia smartfonu na rynek. Po katastrofie związanej z Notem 7, zarządzający firmą martwili się jak klienci przyjmą najnowszy produkt Koreańczyków. Okazało się, że wszelkie obawy były niesłuszne, bowiem jakiś czas temu Samsung potwierdził rekordową przedsprzedaż Galaxy S8. Według tamtych danych zamówienia w pre-orderze na nowe flagowce były o 30% większe w stosunku do es siódemki.
 
Teraz przyszedł czas na kolejne informacje dotyczące sprzedaży najnowszego dzieła Samsunga. Jeden z oficjalnych przedstawicieli firmy powiedział portalowi The Investor, że Galaxy S8 trafił już do ponad 5 milionów klientów i to w niecały miesiąc. Dane te dotyczą sprzedaży zarówno modelu S8 jak i S8+.
 
Warto dodać, że flagowiec nie jest jeszcze dostępny we wszystkich ważniejszych krajach. Pod koniec tego miesiąca urządzenie ma trafić na 120 rynków, w tym do Chin. Taki ruch z pewnością spowoduje dalszy wzrost sprzedaży es ósemek. Być może faktycznie do końca roku do klientów trafi 50-60 mln egzemplarzy Galaxy S8, jak prognozują analitycy KGI.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x