Galaxy Note7R znów wdzięczy się do kamery

mm Adam Lulek Newsy 2017-05-08

Samsung Galaxy Note7 został pokazany w sierpniu. Wszyscy chyba wiemy, jak sprawa potoczyła się dalej. Cała afera wpłynęła wtedy bardzo negatywnie na wizerunek firmy, która nie potrafiła przez kilka miesięcy stwierdzić, co było przyczyną zapalających się urządzeń. Jednak teraz widać, że wpadka z flagowcem w żaden sposób nie odbiła się na przedsprzedaży i popularności Galaxy S8.
 
Już od jakiegoś czasu w Internecie pojawiały się plotki o tym, że Samsung naprawi Note’y7 i przywróci je na rynek. Termin premiery urządzeń prawdopodobnie się zbliża. Do sklepów ma trafić jedynie 300.000 egzemplarzy. Teraz z kolei po raz kolejny możemy je zobaczyć na zdjęciach z Androidem w wersji 7.0 na pokładzie.
 

 
Warto przypomnieć, że pojemność baterii uległa zmianie i nie będzie to już 3500 mAh, a jedynie 3200 mAh. Pozostała specyfikacja urządzenia jest taka sama jak w smartfonach sprzed afery, czyli: 5,7-calowy ekran, procesor Exynos 8890, 4 GB RAM, aparat 12 MPx. Galaxy Note7R ma być dostępny w Korei w cenie około $620.
 
źródło: sammobile • marcus1212

  2400 za takiego refurba można by dać… ale w krainie kwitnącej kapusty ceny poszybują w górę jak Małysz u szczytu formy. Choć zapewne dla Nas zbraknie 😉

 • mico11

  i jeszcze ta cena… Samsung idzie na bezczela, kto to teraz kupi, skoro design już jest lekko nieświeży po wyjściu S8+

 • Mastachaz

  z 2 miesiace temu byly juz te zdjecia

 • Linkyop

  Te zdjęcia widziałem dobre półtora miesiąca temu…

  • teges

   Ten telefon widziałem w sierpniu 😉