[Film] Pojedynek na aparaty – LG G6 kontra Samsung Galaxy S8

Newsy

Jakby nie patrzeć to Koreańczycy właśnie są liderami pod względem jakości zdjęć i filmów. Zarówno LG jak i Samsung co roku konkurują na tym polu. Zawsze też jest podobny werdykt – konkurencyjne modele są do siebie bardzo zbliżone i ciężko wybrać jednego zwycięzcę. Jak to wygląda w przypadku tegorocznych propozycji obu firm? Sprawdźmy porównanie opracowane przez znanego nam YouTubera, który specjalizuje się właśnie na tym polu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przednia kamera wyraźnie lepsza w Samsungu Galaxy S8, szczególnie jeśli nie uruchomimy trybu szerokokątnego w G6. Szczególnie można odnieść takie wrażenie odnośnie obrazu, gdyż dźwięk jest lepiej rejestrowany przez propozycję LG. Mimo wszystko ogólne rzecz biorąc to fani selfie powinni postawić na smartfona lidera mobilnego rynku. Jak już przełączymy się na główny aparat to ponownie Samsung wysuwa się na prowadzenie głębią kolorów – zwróćcie uwagę na niebo. Także optyczna stabilizacja obrazu zdaje się lepiej redukować drgania w przypadku Galaxy S8. Niewątpliwie szybka zmiana ostrości w tym telefonie wypada lepiej niż w G6. Wszelkie porównania można odnieść do zdjęć, gdyż Koreańczycy lepiej dopracowali aparat pod kątem szczegółów. Również mniejsza ilość światła nie daje żadnej przewagi LG.

Ewidentnie porównanie G5 i Galaxy S7 było bardziej wyrównane. W tym roku Samsung wyraźnie uciekł i nawet szerokokątne możliwości G6 nie są w stanie przeważyć szali na jego korzyść. Jednak smartfon LG wciąż robi bardzo dobre zdjęcia i nie można odmówić tego temu modelowi.

 

Adrian, dzięki za link.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x