ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
lg g6

[Film] Przyszła pora na przezroczystego LG G6 – lepszy od Samsunga?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Już dawno producenci przestali eksperymentować w designie swoich urządzeń. Co prawda Samsung oraz LG zmienili wygląd smartfonów, ale to za sprawą nowych proporcji wyświetlaczy – cała reszta nie zmieniła się drastycznie w stosunku do poprzedników. Androida można modyfikować, więc czemu nie zrobić tego samego z obudową poszczególnych urządzeń?

Galaxy S8 pozbawionego lakieru na tylnym panelu już mogliście obejrzeć. Teraz na kanale JerryRigEverything znajdziemy alternatywny wygląd dla LG G6, ale oczywiście w tym samym stylu:

Na początku autor wspomniał o konieczności „naprawienia” zmodyfikowanego wcześniej Samsunga. Okazuje się, że usunięcie bezprzewodowego ładowania uniemożliwia w ogóle regenerację ogniwa. Należy „wyciąć” kawałek plastiku z odpowiednimi pinami (czujnik temperatury), aby rozwiązać wspomniany problem. Tymczasem przejdźmy do LG G6. Sposób pozbycia się lakieru jest niemalże identyczny, co w przypadku Galaxy S8. Jednak nie trzeba stosować specjalnego kwasu ułatwiającego pozbycia się koloru. Jeśli Wy chcielibyście wykonać podobną przeróbkę to pamiętajcie, że urządzenia dostępne na polskim rynku nie są wyposażone w bezprzewodowe ładowanie.

Efekt? Również imponujący i jeśli tylko nie byłoby mi szkoda smartfonu, a raczej nie żal by mi było wydania kolejnych kilku tysięcy na ewentualną naprawę, gdy uszkodziłbym coś to z pewnością sam bym coś takiego wykonał. Takie szklane telefony to zupełnie coś nowego.

Sprawdź najnowsze wpisy