Święta to okres, w którym niewiele newsów pojawia się w świecie mobilnych technologii. W Internecie jednak można znaleźć kilka nowych i interesujących testów, które robione są przez bardziej lub mniej profesjonalnych użytkowników lub portale. Jeden z nich w szczególności przykuł moją uwagę i postanowiłem, że się nim z Wami podzielę, tym bardziej że chyba wszyscy lubią porównania i pojedynki.
 
O jakim starciu piszę? Chodzi o test prędkości, ale nie dwóch smartfonów, ale aż pięciu! Są to według mnie najlepsze flagowce dostępne w tej chwili na rynku. W pojedynku wzięły udział: Galaxy S8, iPhone 7 Plus, LG G6, Google Pixel oraz OnePlus 3T. Jak to zazwyczaj w tego typu eksperymentach bywa, na urządzeniach włączane są po kolei poszczególne aplikacje. Wygrywa ten telefon, który ukończy test jako pierwszy.
 

 
Zobaczcie na powyższym wideo, które flagowce były najszybsze, a które zostały w tyle. Przyznam, że jestem nieco zdziwiony wynikiem – dwa urządzenia mnie zaskoczyły, ale nie będę Wam psuł zabawy przed oglądaniem filmu.
 
źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.