Czekanie na aktualizację swojego smartfonu do najnowszej wersji Androida nie jest łatwe. Zwłaszcza, jeśli to czekanie się dłuży, a nasze urządzenie już zapuściło korzenie w kolejce. Podobnie mogą się czuć właściciele Samsunga Galaxy S6, którzy na Nougata czekają już kawał czasu. I będą musieli jeszcze trochę wytrzymać.

Użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup Galaxy S7 oraz S7 edge Androida 7.0 Nougat już otrzymali. Niestety flagowy model z 2015 roku jeszcze znajduje się na liście oczekujących aktualizacji. Samsung UK na swoim twitterowym profilu napisał, że Nougat dla S6 i S6 edge pojawi się nieco później. Producent chce przetestować oprogramowanie pod kątem jego jakości.

 

Wygląda na to, że update wymaga jeszcze kilku poprawek. Niestety data wypuszczenia aktualizacji nie została podana. Z jednej strony to dobrze, że Samsung nie chce wypuścić bubla. Z drugiej zaś trochę boli, że okres wyczekiwania się tak rozciąga. Za niedługo przecież premiera Galaxy S8.

źródło: Phone Arena

[AKTUALIZACJA] Nasz czytelnik Linkyop podesłał rozpiskę wydań Androida 7.0 Nougat dla urządzeń Samsunga w Turcji. Możemy na niej zobaczyć, że Samsung Galaxy S6, Galaxy S6 edge dostaną najnowsze wydanie systemu z robocikiem pomiędzy 6 a 12 marca. Natomiast Galaxy S6 edge+ 13-19 marca.

Dzięki Linkyop!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.