ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zobacz wideo z interfejsem LG G6 i nasze pierwsze wrażenia

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Na targach MWC 2017, które odbyły się w zeszłym tygodniu poznaliśmy flagowy model LG. Jest nim oczywiście G6, który wprowadza na rynek kilka interesujących rozwiązań – ekran FullVision, proporcje 18:9 czy też nowe spojrzenie na wielozadaniowość w smartfonie. W serwisie YouTube pojawiło się wideo przedstawiające nowy interfejs systemu. Jak się prezentuje?

LG UX 6.0, czyli nowa nakładka producenta na Androida stawia w tym roku na wielozadaniowość. Zastosowanie proporcji 18:9 dla wyświetlanego obrazu pozwala na wydzielenie dwóch kwadratów, na których będziemy przeprowadzać operacje. Można dzielić, łączyć i obracać. Zobaczcie sami jak to wygląda na wideo pokazowym.

Mnie się podoba. Zresztą zawsze odbierałem pozytywnie materiały promocyjne od LG, podobnie w zeszłym roku przy prezentacji LG UX 5.0.

A jeśli jeszcze nie widzieliście, poniżej wideo z pierwszymi wrażeniami Bartka. Mówi on o jakości wykonania, feauterach, na które warto zwrócić uwagę i aparacie fotograficznym. Spoiler! Audio z poniższego filmu nagrane jest właśnie LG G6Daje radę?

Premiera smartfonu już w przyszłym miesiącu.

źródło: YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy