Polaroid wraz z kolejnymi produktami stara się zdobywać rynek tabletów. Właśnie zaprezentował dwa nowe urządzenia, które przyjęły nazwę M7 i M10.

Polaroid M7 został wyposażony w 7 calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Nie zabrakło w nim również dwurdzeniowego procesora o częstotliwości 1.5 GHz, 8 GB wbudowanej pamięci, 2 Mpix aparatu oraz slotu na kartę pamięci microSD, radia Bluetooth i modułu Wi-Fi.

Polaroid M10 może zainteresować osoby poszukające tabletu z ekranem o przekątnej 10.1 cala, wyświetlającego obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowym procesorem i 16 GB wbudowanej pamięci. Tablet posiada akumulator o pojemności 7800 mAh, 5 Mpix aparat główny i 2 Mpix przedni oraz wejście HDMI.

Oba modele mają trafić na rynek już wiosną. Koszt ich to 129 dolarów za model 7 calowy i 229 dolarów za model 10 calowy.

Źródło: Polaroid
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.