83-huawei-p10-plus-teaserk_weibo-ichangezone_01

Huawei jest marką, która ostatnio wzbiła się na wyżyny. Smartfony są wykupywane, polecane i pożądane przez konsumentów. W tym roku pojawią się modele oznaczone symbolem P10 – wersja flagowa, Lite oraz Plus. I właśnie teraz przyjrzymy się tej ostatniej.

 

O Huawei P10 Plus mówi się coraz więcej. Do Sieci co chwila wyciekają rendery ukazujące wygląd smartfonu. Tym razem pojawił się kolejny. Widzimy podwójny aparat, zakrzywiony ekran prawdopodobnie o wielkości 5,5 cala oraz przycisk fizyczny znajdujący się na froncie. Na górze możemy zobaczyć skaner tęczówki oka.

 

Interesujący jest natomiast skaner linii papilarnych umieszczony z tyłu urządzenia. Być może to kwestia niedokładności rendera i w oficjalnym wydaniu przekonamy się, że chiński producent zdecydował się na zintegrowanie czytnika z przyciskiem Home.

 

huawei p10 plus rendre1

 

„Powiększony” flagowiec ma być napędzany przez jednostkę Kirin 965 i dostępny w konfiguracjach 6/128 GB oraz 8/256 GB. W każdej opcji znajdzie się jeszcze slot na microSD. Smartfon pracować będzie na Androidzie Nougat z nakładką EMUI 5.0. Pojemność baterii – 3650 mAh.

 

Rodzina Huawei P10 zostanie zaprezentowana podczas targów MWC 2017 odbywających się pod koniec lutego.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.