Najlepsze funkcje, czyli nowe oceny w sklepie Play już dostępne dla szerokiej publiczności

Aplikacje

google najlepsze funkcje sklep play 3

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dotychczas oceny w sklepie Play były bardzo uproszczone. Uznawaliśmy na ile gwiazdek zasługuje dany tytuł i ewentualnie dodawaliśmy komentarz, który miałby nakreślić sytuację jak dokładnie wygląda dana aplikacja. Ten system wciąż zostaje, ale do tego dochodzą nowe „łapki” pokazujące czym wyróżnia się dany program.

 

O samej funkcjonalności mogliście już usłyszeć w sierpniu zeszłego roku, ale dopiero dzisiaj pojawiła się niemalże na całym świecie. Oczywiście już wcześniej mogliście mieć dostęp do nowych ocen, ale zanim Google postanowiło pokazać wszystkim tę zmianę to zapewne chciało uzbierać odpowiednią liczbę opinii. Do rzeczy – teraz w sklepie Play pod ogólną oceną znajdziecie „Najlepsze Funkcje”, które wyróżniają dany tytuł, a użytkownicy potwierdzają ich przydatność. Póki co wszelkie opisy są w języku angielskim, ale zapewne z czasem zostaną spolszczone.

 

 

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie aplikacje przedstawiają „Najlepsze Funkcje”, ale taki Twitter, z którego pochodzi zrzut ekranu na początku newsa już tak. To też zapewne tylko kwestia czasu, aż deweloperzy otworzą się na nowy system ocen, chociaż aplikacji Google nie można wyróżnić pod tym względem.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x