Ogromny wyświetlacz w kompaktowej obudowie – wyciekły wymiary Galaxy S8 i S8 Plus

Newsy

Galaxy S8 1
Na Samsunga Galaxy S8 czeka pewnie wielu fanów smartfonów firmy. Koreańczycy będą musieli się bardzo postarać, aby ich urządzenie przyciągnęło rzeszę klientów do sklepów. Po wpadce z Notem 7 wszystkie oczy są zwrócone na nadchodzące dzieło spółki, która zamierza dostarczyć na rynek aż 60 mln egzemplarzy flagowca. Kolejnej afery chyba już nikt firmie by nie wybaczył.

Galaxy S8 Plus

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W ostatnim czasie do Internetu wyciekło kilka renderów Galaxy S8. Teraz poznaliśmy szkice urządzenia, na których widać jego wymiary. W przypadku normalnego modelu, ma być on nieco szerszy, ale za to krótszy od Galaxy S7. Jeżeli chodzi o Galaxy S8 Plus, to będzie on prawie 6 mm szerszy i 2 mm dłuższy od Galaxy S7 Edge.

Galaxy S8

Wnioskując po powyższych rozmiarach i szkicach, można śmiało stwierdzić, że powierzchnia ekranu względem obudowy będzie naprawdę duża. Ponadto jest to zgodne z wcześniejszymi wyciekami, że Galaxy S8 ma mieć 5,7-calowy wyświetlacz, a Galaxy S8 Plus aż 6,2-calowy. Jedyne co zastanawia na tych szkicach, to po raz kolejny pojawiające się microUSB zamiast USB-C. Oby jednak ten element uległ zmianie.

źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x