Galaxy S8 1
Na Samsunga Galaxy S8 czeka pewnie wielu fanów smartfonów firmy. Koreańczycy będą musieli się bardzo postarać, aby ich urządzenie przyciągnęło rzeszę klientów do sklepów. Po wpadce z Notem 7 wszystkie oczy są zwrócone na nadchodzące dzieło spółki, która zamierza dostarczyć na rynek aż 60 mln egzemplarzy flagowca. Kolejnej afery chyba już nikt firmie by nie wybaczył.

Galaxy S8 Plus

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

W ostatnim czasie do Internetu wyciekło kilka renderów Galaxy S8. Teraz poznaliśmy szkice urządzenia, na których widać jego wymiary. W przypadku normalnego modelu, ma być on nieco szerszy, ale za to krótszy od Galaxy S7. Jeżeli chodzi o Galaxy S8 Plus, to będzie on prawie 6 mm szerszy i 2 mm dłuższy od Galaxy S7 Edge.

Galaxy S8

Wnioskując po powyższych rozmiarach i szkicach, można śmiało stwierdzić, że powierzchnia ekranu względem obudowy będzie naprawdę duża. Ponadto jest to zgodne z wcześniejszymi wyciekami, że Galaxy S8 ma mieć 5,7-calowy wyświetlacz, a Galaxy S8 Plus aż 6,2-calowy. Jedyne co zastanawia na tych szkicach, to po raz kolejny pojawiające się microUSB zamiast USB-C. Oby jednak ten element uległ zmianie.

źródło: gsmarena

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.