Galaxy S8 1
Na Samsunga Galaxy S8 czeka pewnie wielu fanów smartfonów firmy. Koreańczycy będą musieli się bardzo postarać, aby ich urządzenie przyciągnęło rzeszę klientów do sklepów. Po wpadce z Notem 7 wszystkie oczy są zwrócone na nadchodzące dzieło spółki, która zamierza dostarczyć na rynek aż 60 mln egzemplarzy flagowca. Kolejnej afery chyba już nikt firmie by nie wybaczył.

Galaxy S8 Plus

W ostatnim czasie do Internetu wyciekło kilka renderów Galaxy S8. Teraz poznaliśmy szkice urządzenia, na których widać jego wymiary. W przypadku normalnego modelu, ma być on nieco szerszy, ale za to krótszy od Galaxy S7. Jeżeli chodzi o Galaxy S8 Plus, to będzie on prawie 6 mm szerszy i 2 mm dłuższy od Galaxy S7 Edge.

Galaxy S8

Wnioskując po powyższych rozmiarach i szkicach, można śmiało stwierdzić, że powierzchnia ekranu względem obudowy będzie naprawdę duża. Ponadto jest to zgodne z wcześniejszymi wyciekami, że Galaxy S8 ma mieć 5,7-calowy wyświetlacz, a Galaxy S8 Plus aż 6,2-calowy. Jedyne co zastanawia na tych szkicach, to po raz kolejny pojawiające się microUSB zamiast USB-C. Oby jednak ten element uległ zmianie.

źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.