Pamiętacie Nokię 8? Qualcomm zaprzecza, że wykorzystali „taki” model

1 minuta czytania
Komentarze
nokia 8 ces qualcomm

Targi CES już za nami. Rozpoczynająca nowy rok impreza technologiczna w Las Vegas została zamknięta, ale wciąż jest wiele niedomówień, co do tego, co tak naprawdę ujrzeliśmy w Stanach Zjednoczonych. Wśród nich jest Nokia 8 teoretycznie zaprezentowana na stoisku Qualcomma.

W ramach przypomnienia, odsyłam Was do wczorajszego wpisu Adama, w którym znajdziecie film prezentujący różnice w aparatach spowodowane zastosowaniem Snapdragona 835. Teoretycznie została wykorzystana Nokia 8 do tego celu, ale Qualcomm nie kazał długo czekać na rozwój wszelkich niedomówień i sam wspomniał o tym, że to wcale nie jest fiński smartfon i nie będzie teraz ujawniać z jakim urządzeniem faktycznie mamy do czynienia. Jednak czytając odpowiedź Amerykanów możemy niejako się domyślać, że to jednak Nokia, gdyż Qualcomm wspomniał, że wszelkie wpisy nie są „dokładne”. Jak to można rozumieć? Bardzo prosto – Nokia 8 niekoniecznie musi być „8”. Mimo wszystko Amerykanie dodają, że urządzenia opierały się na autorskim designie.

Jednak nie zapominajmy, że już na targach Mobile World Congress wszystko może się rozwiązać, gdyż właśnie w Barcelonie Nokia najprawdopodobniej przedstawi swój flagowy model bazujący na Snapdragonie 835.

źródło: Nokiamob

Motyw