Pamiętacie Nokię 8? Qualcomm zaprzecza, że wykorzystali „taki” model

Newsy

nokia 8 ces qualcomm

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Targi CES już za nami. Rozpoczynająca nowy rok impreza technologiczna w Las Vegas została zamknięta, ale wciąż jest wiele niedomówień, co do tego, co tak naprawdę ujrzeliśmy w Stanach Zjednoczonych. Wśród nich jest Nokia 8 teoretycznie zaprezentowana na stoisku Qualcomma.

 

W ramach przypomnienia, odsyłam Was do wczorajszego wpisu Adama, w którym znajdziecie film prezentujący różnice w aparatach spowodowane zastosowaniem Snapdragona 835. Teoretycznie została wykorzystana Nokia 8 do tego celu, ale Qualcomm nie kazał długo czekać na rozwój wszelkich niedomówień i sam wspomniał o tym, że to wcale nie jest fiński smartfon i nie będzie teraz ujawniać z jakim urządzeniem faktycznie mamy do czynienia. Jednak czytając odpowiedź Amerykanów możemy niejako się domyślać, że to jednak Nokia, gdyż Qualcomm wspomniał, że wszelkie wpisy nie są „dokładne”. Jak to można rozumieć? Bardzo prosto – Nokia 8 niekoniecznie musi być „8”. Mimo wszystko Amerykanie dodają, że urządzenia opierały się na autorskim designie.

 

Jednak nie zapominajmy, że już na targach Mobile World Congress wszystko może się rozwiązać, gdyż właśnie w Barcelonie Nokia najprawdopodobniej przedstawi swój flagowy model bazujący na Snapdragonie 835.

 

 

źródło: Nokiamob


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x